Polsat przekazał tragiczne informacje. Nie żyje znany dziennikarz, którego widzowie oglądali latami

Polsat przekazał tragiczne informacje. Nie żyje znany dziennikarz, którego widzowie oglądali latami Źródło: Pikio

Stacja Polsat przekazała bardzo smutną wiadomość. Nie żyje uznany i nagradzany dziennikarz, który relacjonował wiele najważniejszych wydarzeń. Wydał również książkę, która wstrząsnęła polskich czytelników.

Dzisiaj Polsat News potwierdził tragiczne doniesienia o śmierci jednego ze swoich pracowników. Nie żyje popularny i zasłużony dziennikarz, który nieraz udowodnił, że potrafi poświęcić się pracy. Jedną z jego nagrodzonych relacji do dziś wspomina cała Polska.

Polsat News przekazał dzisiaj smutną wiadomość. Nie żyje Wiktor Bater, autor relacji, która niemal dziesięć lat temu wstrząsnęła całą Polską. To właśnie ten dziennikarz jako pierwszy poinformował o katastrofie prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem 10 kwietnia 2010 r. Reportażysta zmarł w wieku 53 lat. Wieść o jego nagłej śmierci wstrząsnęła środowiskiem dziennikarskim.

Portal Polsat News potwierdził śmierć jednego ze swoich uznanych pracowników

Wiktor Bater pracował dla stacji Polsat News jako reporter. Jego relacja z katastrofy smoleńskiej została nagrodzona prestiżową nagrodą Grand Press w kategorii News. Mężczyzna był również korespondentem wojennym, a jego reportaże często budziły wiele emocji. Dziennikarz relacjonował także inne, dramatyczne wydarzenie, jakim był atak na szkołę w Biesłanie 1 września 2004 r. Wtedy w trakcie pracy został niegroźnie ranny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Szanowni Państwo, z głębokim żalem zawiadamiamy, że odszedł nasz kolega, Wiktor Bater. Nie pytajcie nas proszę, jak do tego doszło, na obecnym etapie wystarczy nam, że potwierdziliśmy tę tragiczną informację. Myślami i sercem jesteśmy z rodziną Witka i wszystkimi, którym Witek pozostawał bardzo drogim człowiekiem - napisał zespół Halo.Radia.

Dzisiaj grzeje: 1. Ekspert zdradził, co nas czeka po Wielkanocy. Na te słowa czekali wszyscy Polacy
2.
MZ właśnie przekazało drugi, uzupełniony komunikat. Zakażonych jest znacznie więcej, kolejne ofiary śmiertelne

Wciąż nie wiemy, kiedy dokładnie ani w jakich okolicznościach zmarł reporter Polsat News. To wielka strata dla polskiego dziennikarstwa. Wiktor Bater zdążył przed śmiercią opublikować książkę "Nikt nie spodziewa się rzezi (Notatki korespondenta wojennego)". Mężczyzna był również moskiewskim korespondentem TVP i TVN. Do 2019 roku pełnił funkcję szefa newsroomu Superstacji.

źródło: Facebook/Halo.Radio2019

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jeden z pierwszych objawów cukrzycy. Dokładnie przyjrzyj się swoim dłoniom
  2. Polski znany sportowiec spowodował groźny wypadek drogowy. Był kompletnie pijany, czeka go kara
  3. Wielu Polaków nie dowierza. Szumowski zdecydował, ile osób może być w kościele na Wielkanoc
  4. Tragedia, zmarło 600 osób. Uwierzyli w nieprawdziwe informacje, o produkcie, który uodparnia na koronawirusa
  5. Żona Roberta Janowskiego jest zrozpaczona. Zamieściła w sieci porażający apel
  6. Jak zawrotnie szybko wyhodować szczypiorek na parapecie? Wyjawiamy sekretny sposób

źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News