Polsat Świat według Kiepskich kandydaci na Boczka
Kadr z serialu "Świat według Kiepskich" Polsat
Joanna Szwalikowska - 6 Listopada 2020

Nieprawdopodobne doniesienia z Polsatu. Lista kandydatów na nowego Boczka totalnie zaskakuje

Polsat od lat emituje na swojej antenie serial "Świat według Kiepskich". Niedawno jednak uwielbiany aktor i odtwórca roli Arnolda Boczka, zmarł. Jak się okazuje, trwają już poszukiwania nowego aktora. Nazwiska, które znalazły się na liście zadziwiają.

Polsat jest stacją telewizyjną, która od lat emituje na swojej antenie jeden z ulubionych seriali Polaków, czyli "Świat według Kiepskich". Jest to jedna z najdłużej emitowanych polskich produkcji, która piętnuje różne wady, jak lenistwo, egoizm czy alkoholizm.

Z ostatniej chwili: nie żyje aktorka znana z największych hitów z TVP, TVN i PolsatuZ ostatniej chwili: nie żyje aktorka znana z największych hitów z TVP, TVN i PolsatuCzytaj dalej

Polsat wyemituje serial z nowym Boczkiem? Jest już lista kandydatów na jego miejsce

Minęły już dwa tygodnie od śmierci Dariusza Gnatowskiego, czyli aktora wcielającego się od 20 lat w rolę Arnolda Boczka. Jego śmierć wstrząsnęła całą Polską. Nikt nie mógł uwierzyć, że 59-letni aktor od nas odszedł. Powodem jego śmierci była niewydolność oddechowa spowodowana zapaleniem płuc. Był on również zakażony koronawirusem.

Produkcja serialu "Świat według Kiepskich" musi się teraz zmierzyć z zadaniem odnalezienia nowego Arnolda Boczka, który będzie w stanie godnie zastąpić wspaniałego aktora. Z pewnością nie będzie to łatwe zadanie.

Nowy Boczek będzie musiał zmierzyć się z legendą oraz jednym z najtrudniejszych zadań aktorskich. Dariusz Gnatowski był związany z serialem od samego początku jego produkcji, czyli 1999 roku. Widzowie zakochali się w jego postaci . Aktor, który wcieli się w tę rolę, będzie musiał charakteryzować się podobną charyzmą oraz budową ciała. Wiemy już, kto znalazł się na liście kandydatów do tego niełatwego zadania. Pojawiły się na niej nazwiska, których niewiele osób mogłoby się spodziewać.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Rodzice weszli rano do pokoju córeczki i zamarli, dziecko zniknęło. Miesiąc później dostali telefon i zaczęli płakaćRodzice weszli rano do pokoju córeczki i zamarli, dziecko zniknęło. Miesiąc później dostali telefon i zaczęli płakaćCzytaj dalej

Odnaleziono już trzech aktorów, którzy spełniają przedstawione kryteria. Pierwszy z nich to Witold Wieliński, który jest doskonale znany stacji oraz ceniony za swoją profesjonalną pracę. Mieliśmy okazję widzieć go w hitach takich jak: "Echo serca", "Ślad" czy "Pierwsza miłość". Bardzo przypomina również Gnatowskiego, co znacznie ułatwia zadanie.

Drugim aktorem, który pojawił się na liście kandydatów na Arnolda Boczka jest Cezary Żak, którego wszyscy doskonale znają z roli Krzysztofa Krawczyka w uwielbianym serialu "Miodowe lata" czy Wójta z kolejnego telewizyjnego hitu - "Ranczo". Jest on bardzo lubianym oraz rozpoznawalnym aktorem, w dodatku kiedyś już zagrał epizod w serialu "Świat według Kiepskich". W ostatni, czasie miał również narzekać na to, że przez pandemię koronawirusa oraz obostrzenia został bez pracy.

Trzecim kandydatem ma być Michał Piela, znany z produkcji "Ojciec Mateusz". Dużym plusem dla aktora jest podobna postura, ale też fakt, iż oba seriale produkowane są przez tę samą grupę. Decyzja produkcji ma się pojawić w ciągu następnych dni. To jednak nie koniec listy, znalazło się na niej także dwa inne nazwiska, których z pewnością niewiele osób się spodziewało.

Jak się okazuje, nie tylko aktorzy mają szansę na pojawienie się w serialu i wcielenie się w rolę Arnolda Boczka. Według doniesień "Super Expressu" na liście miał się znaleźć również Popek, którego widzowie mieli okazję zobaczyć w produkcji "W rytmie serca".

Dzisiaj grzeje:

1. Nagle wprowadzono obowiązkowy test na koronawirusa dla Polaków. Niespodziewanie przykre informacje

2. Masz samochód? Pojawiły się dwa zupełnie nowe przepisy, wiele z nas nie będzie w stanie uwierzyć

3. Zakaz przemieszczania się na Boże Narodzenie? Premier Morawiecki zabrał głos w sprawie świąt

Ostatnim nazwiskiem na tej bardzo oryginalnej liście jest... Mariusz Pudzianowski. Wszechstronnie uzdolniony sportowiec miałby okazję, by pokazać telewidzom swój kolejny talent oraz zupełnie nowe, niespodziewane wcielenie. Myślicie, że sprawdziłby się w roli Boczka?

Istnieje również szansa na to, że żaden z kandydatów z listy nie okaże się wystarczająco dobry, by godnie zastąpić zmarłego Dariusz Gnatowskiego. Co się stanie wówczas? Tutaj decyzja należy do produkcji. Wszyscy jednak na pewno zgodzą się, że bez uwielbianego aktora, ten serial nie będzie już taki sam.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zostawiła szczeniaka sam na sam z nową opiekunką do zwierząt. Kiedy obejrzała nagranie z monitoringu, serce podeszło jej do gardła
  2. Na jaw wyszło, jak mieszka Mariusz Pudzianowski. Bogactwa i luksusy za wielkie pieniądze, przeciętny Polak może jedynie śnić (FOTO)
  3. Fatalne wiadomości dot. salonów kosmetycznych i fryzjerskich. Niektóre z nich muszą zostać zamknięte od zaraz
  4. Rząd miał wykupić chryzantemy od sprzedawców. Nagle okazało się, że wielu z nich nie dostanie pieniędzy, powód dobija
  5. Dziś premier oficjalnie ogłosił. Polacy zbyt długo musieli czekać, chodzi o największy szpital
  6. Nowy pomysł na dostarczanie sieci 5G. Nad naszymi głowami zaczną latać specjalne drony
  7. Policja ponownie staje na wysokości zadania. Dzielny sierżant nie czekał ani chwili ratując życie 80-latka
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News