Widzowie już dawno nie byli tak wściekli na Polsat i TVN! "Doznałam szoku, widząc to w TV", "Po pijaku ustalali"

Widzowie już dawno nie byli tak wściekli na Polsat i TVN! "Doznałam szoku, widząc to w TV", "Po pijaku ustalali" Źródło: WikiMedia Commons

Polsat i TVN znalazły się w ogniu krytyki po kilku ostatnich decyzjach dotyczących ramówki. Stacje często są chwalone za takie hitowe produkcje jak "Projekt Lady", "Kuchenne Rewolucje", "Kuba Wojewódzki", "Master Chef", "Taniec z Gwiazdami", "Ninja Warrior", "Love Island. Wyspa Miłości", "Przyjaciółki", "W rytmie serca", "Świat według Kiepskich", "Nasz nowy dom", "Mam Talent" czy "X-Factor". Tym razem jednak telewizje ściągnęły na siebie wściekłość fanów. To przykre, ale w internecie wylało się morze hejtu - często nieuzasadnionego.

Polsat i TVN znalazły się w ogniu krytyki po kilku ostatnich decyzjach, jakie podjęto w związku z jesienną ramówką stacji. Fani wpadli w istny szał, a facebookowe profile obu telewizji zalały fale rozgoryczonych komentarzy. Niezadowolonym telewidzom chodzi nie tylko o treść, ale i poziom ramówki. Wątpliwości postronnych natomiast budzi poziom emocji, jakie wzbudziły te posunięcia stacji telewizyjnych.

TVN i Polsat pokazują programy, których ich fani nie chcą już oglądać zamiast hitów takich jak "Master Chef" czy "Taniec z gwiazdami"?

Pierwszą z kontrowersyjnych decyzji stacji telewizyjnych było pokazanie w weekend filmu, który większość Polaków chce oglądać tylko w Wigilię. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niegdyś pojawiała się na antenie Polsatu jedynie w święta - teraz stacja, korzystając ze spadającej temperatury, postanowiła przypomnieć fanom, co oznacza świąteczny nastrój. Nie wszyscy docenili ten gest. Niektórzy oskarżają Polsat wręcz o popsucie im Świąt, inni żartują, że przez to, że "Kevina Samego w Domu" pokazano w październiku, wigilijna kolacja została przełożona na jesień.

Jak widać, nawet najwierniejsi fani Polsatu mają już dość sztampowej ramówki i wiecznych powtórek, aczkolwiek sposób, w jaki wyrażają swoje zniesmaczenie może też świadczyć o tym, że to symptomy ogólnego przesytu telewizją. Zdaje się, że o wiele więcej przyjemności sprawia im oglądanie zmagań uczestników show "Taniec z gwiazdami" czy niebezpiecznego "Ninja Warrior Polska".

TVN krytykowany za tytuł nowego programu. Polacy wolą proste nazwy jak "Projekt Lady" czy "Nasz nowy dom"

TVN też nie został oszczędzony przez internautów. Stacja telewizyjna jest regularnie krytykowana przez fanów. Tym razem na celownik wzięli tytuł nowego programu, w którym gwiazdy wraz z rodzicami - albo sławni rodzice wraz z dziećmi - biorą udział w różnych odważnych przedsięwzięciach, wymarzonych podróżach i innych zabawach, które mają nie tylko przysporzyć im radości, ale też pozwolić telewidzom bliżej zaobserwować łączące ich więzi. W jednym z odcinków wystąpiła sama Magda Gessler z synem Tadeuszem, jednak nawet jej udział nie uratował show.

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono, co NAPRAWDĘ stało się, kiedy zginął Piotr Woźniak-Starak. Straszliwe doniesienia o Ewie O.
2. Marta Kaczyńska nie mieszka z mężem. Media podają informacje dot. jej małżeństwa
 

Tytuł programu jednak nie za bardzo spodobał się fanom TVN, a niektórzy mówią, że "ustalali go po pijaku". Zainspirowany filmem w reżyserii Danny'ego DeVito z 2003 roku - "Starsza pani musi zniknąć" - faktycznie może być niezrozumiały i odrobinę absurdalny dla tych, którzy nie mieli wcześniej z tą komedią do czynienia. Najwidoczniej widzowie o wiele bardziej lubią programy takie jak "Kuchenne Rewolucje", "MasterChef", "TopModel" czy "Projekt Lady".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wandale niszczyli sieć 5G szlifierką. Wszystko transmitowali na żywo w internecie
  2. Znana aktorka została zgwałcona. Po latach ujawniono tożsamość oprawcy, to znana postać
  3. Wyłowili 13 martwych ciał, wszystkie z nich to kobiety. Polsat przekazał informacje o tragicznych wydarzeniach
  4. Nagły zwrot akcji ws. zabójstwa małej Kristiny. Zbrodnia okazała się jeszcze bardziej brutalna, niż ktokolwiek przypuszczał?
  5. Media: poważne kłopoty w małżeństwie Barbary Kurdej-Szatan. Gwiazda wystosowała oficjalny komunikat

źródło: Facebook

Następny artykuł