Widzowie Polsatu szybko się we wszystkim zorientowali. Show "Love Island" jest ustawione?

Widzowie Polsatu szybko się we wszystkim zorientowali. Show "Love Island" jest ustawione? Źródło: YouTube/Polsat

Polsat znany jest z tego, że w ich produkcjach można zauważyć wiele osobistości, które prywatnie są ze sobą powiązane silnymi więzami. "Love Island. Wyspa miłości" nie jest wyjątkiem. Widzowie dostrzegli, że prowadząca zaangażowała przyjaciółkę. Czy to oznacza, że show jest ustawione?

Czyżby Polsat ustawił nowe show? "Love Island. Wyspa miłości" to produkcja na bazie hitowego serialu, który na Wyspach Brytyjskich doczekał się aż sześciu sezonów. Pięć par zmaga się w nim z zazdrością, pożądaniem i zdradą, a to wszystko na zamkniętym terenie luksusowej willi w Hiszpanii. Brzmi wspaniale, ale co bardziej dociekliwi fani show prędko zauważyli, że uczestnikom daleko od debiutantów.

Polsat i plejada gwiazd(ek)

W "Love Island" jedenastu uczestników walczy o prawdziwą miłość i 100 tysięcy złotych. Teoretycznie elementem kluczowym reality show powinna być jego autentyczność, która częściowo zasadza się na tym, że ochotnicy powinni być w jak największym stopniu telewizyjnymi debiutantami, wręcz ludźmi z ulicy.

Nie jest tak w przypadku nowego show Polsatu. Szczegóły karier niektórych z uczestników "Love Island" są dość zaskakujące. Jeden z nich - Dominik - w nietypowy sposób zmienił branże. Widzowie poznają go jako kucharza z zawodu, ale śledztwo przeprowadzone przez internautów wykazało, że ma on na swoim koncie występ w produkcji z gatunku filmów dla dorosłych. Można się tylko zastanawiać, czy w Love Island również planuje wykorzystać swoje atuty i doświadczenie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Prowadzącą "Love Island" jest Karolina Gilon, która brylowała na Coachelli - i oczywiście nie omieszkała poinformować o tym swoich fanów za pomocą relacji na Instagramie. Karierę telewizyjną zaczęła od występu w "Miłości na bogato", ale na tym bynajmniej nie skończyła. Widzowie mieli okazję zobaczyć ją również w "Top model". To ona postanowiła w ramach "Love Island" udzielić pomocy swoim koleżankom w postawieniu pierwszych kroków w show biznesie.

Dzisiaj grzeje: 1. Smutne wiadomości z ostatniej chwili. Nie żyje były Minister Obrony Narodowej
2. Znany aktor po rozwodzie wpadł w alkoholizm. Nałóg prawie zniszczył mu życie

Mowa tu oczywiście o dobrej znajomej Gilon, Monice Kozakiewcz. Na co dzień Monika zajmuje się makijażem. Pracowała już dla kilku gwiazd - poza Gilon na liście jej klientów możemy znaleźć Marcelinę Zawadzką, Honoratę Skarbek i Klaudię Halejcio.

Redakcja Pudelka próbowała skontaktować się w tej sprawie zarówno z Karoliną Gilno, jak i z Polsatem, ale jak do tej pory nie dostali na swoje pytania żadnych odpowiedzi. Widzowie czekają na wyjaśnienia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Mama pana młodego na weselu była głodna, więc skosztowała pachnącego dania. Chwilę później już nie żyła
  3. Kobieta z ukrycia zobaczyła, jak zachowuje się pracownik salonu dla psów. Natychmiast chwyciła za telefon i zaczęła nagrywać
  4. Na łożu śmierci żona poprosiła męża o jedną przysługę. Dopiero po 4 latach zorientował się, jak z niego zaszydziła
  5. Mąż zostawił ją z 6 dzieci. 3 miesiące potem na tylnym siedzeniu auta dokonała odkrycia, przez które nie mogła przestać płakać

źródło: pudelek

Następny artykuł