Podjęto natychmiastową decyzję. Popularny ośrodek zamknięty, niebezpieczeństwo było zbyt duże

Podjęto natychmiastową decyzję. Popularny ośrodek zamknięty, niebezpieczeństwo było zbyt duże Źródło: pikio.pl

Polsat przed chwilą podzielił się ważną wiadomością. Jak się okazuje, jedna z zawodniczek polskiej kardy jest zakażona koronawirusem. W związku z ogromnym niebezpieczeństwem podjęto natychmiastową decyzję o zamknięciu popularnego ośrodka.

Polsat przekazał wiadomości z ostatniej chwili: u jednej z zawodniczek kadry szermierskiej wykryty został koronawirus. Zgrupowanie, jakie odbywało się w Centralnym Ośrodku Sportu w Zakopanem, natychmiast zostało przerwane, a budynek zamknięty.

Polsat: pilnie zamknięto Centralny Ośrodek Sportu w Zakopanem 

- Zawodniczka, która zachorowała na Covid-19, poczuła się źle dzień po przybyciu na zgrupowanie. Następnego dnia opuściła ośrodek, a po wykonaniu testu na obecność koronawirusa i otrzymaniu wyniku pozytywnego, za pośrednictwem Polskiego Związku Szermierczego poinformowała o tym fakcie dyrekcję COS w Zakopanem - pojawił się oficjalny komunikat. 

Jak przekazali dziennikarze stacji Polsat, stacja sanitarno-epidemiologiczna została już poinformowana o zdarzeniu. Jak przekazał dyrektor ośrodka, Mateusz Grzybowski natychmiast po otrzymaniu pozytywnego wyniku dla jednej z zawodniczek, podjęto wszelkie procedury bezpieczeństwa. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Polsat: zgrupowanie zostało zakończone

- Naszym główny celem jest ochrona wszystkich osób przebywających na zgrupowaniach w ośrodku w Zakopanem i wszystkich pracujących tam osób. Ośrodek zostaje zamknięty dla osób z zewnątrz. Profilaktycznie podobna decyzja została podjęta wobec ośrodka w Spale, gdzie w sobotę odbędzie się lekkoatletyczny Festiwal Rzutów im. Kamili Skolimowskiej - dodał Grzybowski. 

Co więcej, skrócone zostało także zgrupowanie lekkoatletów, jacy przebywali w Zakopanem. W ośrodku obecnie prowadzone są zabiegi dezynfekujące, a już w najbliższych dniach przebadane zostaną wszystkie osoby, jakie miały kontakt z zakażoną zawodniczką. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje gwiazda głośnego hitu. Zgwałcił ją wnuk wpływowego polityka, matka przekazała informacje o jej śmierci
2. Nagła konferencja Szumowskiego. Wszystko wiadomo, wrócą uciążliwe obostrzenia
3. Dramatyczne wydarzenia w TVP na żywo. Są ranni, podczas transmisji doszło do tragedii

To nie pierwszy raz, kiedy w Centralnych Ośrodkach Sportu potwierdzone zostają przypadki zakażenia koronawirusem. Przypomnijmy, zaledwie kilka dni temu informowano o zakażeniu lekkoatletów przebywających we Władysławowie, jest to troje hokeistów, którzy wcześniej trenowali w Warszawie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Na zaprzysiężeniu Prezydenta wszyscy patrzyli tylko na jego żonę. Dlaczego Agata Duda zrobiła coś podobnego?
  2. Media właśnie przekazały smutną wiadomość. Niestety, nie żyje
  3. Porażające nagranie z kościoła. W 22 sekundzie zaczyna się dramat
  4. Pozowała do zdjęć w sukni ślubnej. Nagle w jednej chwili doszło do tragedii
  5. Lidl rozdaje po 1000 zł. Wystarczy jedna prosta rzecz, aby każdy pracownik zyskał pieniądze

Źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News