Polsat informuje o brutalnej śmierci mężczyzny. Spuchnięty konał w męczarniach

Polsat informuje o brutalnej śmierci mężczyzny. Spuchnięty konał w męczarniach Źródło: Unsplash/Daan Stevens

Polsat informuje o przerażającej tragedii, do której doszło w Kraśniku. Mężczyzna zginął tam w niewyobrażalnych męczarniach. Tej śmierci można było uniknąć.

Polsat poinformował o zaskakującej śmierci 58-letniego mieszkańca Kraśnika. Mężczyznę czekała bardzo brutalna śmierć, której zdecydowanie można było uniknąć. Niestety wszystko wskazuje na to, że zmarły sam sprowadził na siebie tragiczny koniec.

Polsat o zaskakującej śmierci w Kraśniku. Mężczyzna umierał w męczarniach

Ciało 58-latka zostało znalezione nieopodal jednej z okolicznych pasiek. Mężczyzny poszukiwała rodzina, wyszedł bowiem z domu i nie wracał przez dłuższy czas. Nie było z nim też żadnego kontaktu - bliscy starali się do niego dzwonić, ale nie odbierał telefonów. Nie zaprzestali prób i to właśnie ta wytrwałość doprowadziła ich do przykrego znaleziska. 

Członkowie rodziny usłyszeli znajomy dźwięk - dzwonek telefonu, który dobiegał z okolic pasiek. Idąc tym tropem dotarli do ciała. Wystarczyło jedno spojrzenie na umarłego, by wiedzieć, jak tragiczną i niewyobrażalnie bolesną śmierć poniósł. 

Mężczyzna umarł przez użądlenia. Policja: chciał podebrać miód

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak informuje Polsat, przy zmarłym znaleziono wiadro, w którym znajdowały się ramki pobrane z uli. Na samym jego ciele widoczne były ślady licznych użądleń. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna chciał przed śmiercią zebrać z pasiek miód. Policja, po wstępnym rozeznaniu, wykluczyła morderstwo.

- Na ciele mężczyzny były liczne ślady po ukąszeniach owadów. Nie było żadnych śladów działania osób trzecich, które mogłyby przyczynić się do śmierci mężczyzny - powiedział oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kraśniku Janusz Majewski.

Dzisiaj grzeje: 1. Cyklon brytyjski już niedługo uderzy w Polskę. IMGW wydało pilne ostrzeżenia

2. Twoje dziecko chodzi do szkoły? Już niedługo zapłacisz za to nawet 1700 zł

Śledztwo zostało umorzone - mężczyzna chciał najprawdopodobniej ukraść miód z pasiek, przez co naraził się na liczne użądlenia pszczół. W wyniku tychże użądleń zmarł. Polsat informuje, że właściciel pasieki zeznał policji, iż pszczoły są bardzo agresywne w momencie podbierania miodu i to dlatego ule zostały umieszczone w okolicach lasu -by nie było łatwo do nich dotrzeć. 

  1. Ojciec Marii Sadowskiej, gwiazdor programu "Tęczowy Music Box" oskarżony o pedofilię. Miał zgwałcić kilkadziesiąt dziewczynek [18+]
  2. Znana piosenkarka była bita przez partnera, znęcał się również nad ich małą córką. Jej wyznanie jest wstrząsające
  3. Gwiazda "M jak miłość" miała straszny wypadek. Niestety, nie zdążyła wyhamować, straciła życie niewinna istota
  4. Znany aktor odmówił intymnej sceny z Przybylską, bo miała opryszczkę. Ania objechała go tak, że aż go wryło w ziemię
  5. Koledzy gwałcili go kijem bejsbolowym, kazali udawać psa. Podano zatrważające szczegóły zbrodni, która wstrząsnęła Polską

Źródło: Polsat News

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu