Porażające nagranie w Polsacie. Winda ruszyła i napięła sznurek, dziecko zawisło w kabinie

Porażające nagranie w Polsacie. Winda ruszyła i napięła sznurek, dziecko zawisło w kabinie Źródło: screen twitter.com/People's Daily, China

Polsat pokazał porażające nagranie, które momentalnie okrążyło cały świat. Gdyby nie błyskawiczna reakcja dziewczynki, to cała sytuacja skończyłaby się tragedią.

Polsat rozpowszechnił porażające nagranie, na którym widać 5-letniego chłopca oraz jego dwie siostry. Do całej sytuacji doszło w Stambule, kiedy rodzeństwo wracało ze wspólnej zabawy na placu zabaw. Niestety ich powrót momentalnie zamienił się w koszmar, który mógł się zakończyć śmiercią chłopca, gdyby nie błyskawiczna reakcja jego starszej siostry, która zachowała zimną krew.

Nie da się ukryć, że dzieci mają talent do wpadania w najróżniejsze tarapaty, co często jest źródłem historii rodzinnych, które powtarzane są w żartach przez całe lata. Jednak w tym wypadku raczej wszyscy chcieliby zapomnieć jak najszybciej o tym, co się stało.

Polsat pokazał mrożące krew w żyłach nagranie

Niebezpieczeństwo czyha na nas praktycznie na każdym kroku, a wypadki chodzą po ludziach. Dowodem na to są setki, jak nie tysiące nagrań w Internecie, które pochodzą z całego świata i pokazują sytuację, które normalnej osobie wprost nie mieszczą się w głowie. Na szczęście wielu osobom udaje się cudem uniknąć śmierci lub zostają odratowani.

W tym wypadku o krok od śmierci był 5-letni chłopiec, który wraz ze swoimi siostrami wracał ze wspólnej zabawy. Chłopiec miał obwiązany wokół szyi sznurek, który najprawdopodobniej był przywiązany do jakiejś zabawki. Niestety, kiedy 5-latek wszedł do windy, to zabawka została nadal na zewnątrz, a sam sznurek został przycięty przez drzwi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kiedy winda ruszyła, sznurek się napiął, a sam chłopiec został podwieszony na nim pod samym sufitem widny. Wtedy właśnie zareagowała jego starsza siostra, która widząc to, co się dzieje, natychmiast zaczęła działać, nie poddając się panice.

Dzisiaj grzeje: 1. Chciała nazwać dziecko imieniem psa sąsiadki. To, co stało się później, przekroczyło wszystkie granice
2. Wysokie kary za parkowanie koło Biedronki. Klienci już powiadomili policję

Dziewczynka szybko zatrzymała windę przyciskiem awaryjnym, a także podtrzymała brata za nogi, aby ten się nie udusił. Po krótkiej chwili udało jej się nawet oswobodzić go ze śmiertelnego uścisku obwiązanej wokół szyi liny. Według miejscowych mediów chłopiec nie odniósł poważniejszych ran i teraz czuje się dobrze, ale jest to zasługa tylko i wyłącznie jego siostry, która w porę zareagowała.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Znana piosenkarka była KATOWANA przez partnera. Znęcał się nad nią i nad ich małą córeczką
  2. Uwielbiana aktorka "Klanu" miała operacje plastyczne?  Fani: "Co ona zrobiła z twarzą?!" Przyznała się do WSZYSTKIEGO, żałuje ingerencji w twarz
  3. Mąż pochował żonę w głębokiej śpiączce. W trumnie znaleziono ślady drapania
  4. Porażające nagranie w Polsacie. Winda ruszyła i napięła sznurek, dziecko zawisło w kabinie
  5. Cyklon brytyjski już niedługo uderzy w Polskę. IMGW wydało pilne ostrzeżenia

źródło: Polsat News

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News