Koszmarne informacje Polsatu. Wybuch rozerwał ciszę w Kędzierzynie Koźle, tam byli ludzie

Koszmarne informacje Polsatu. Wybuch rozerwał ciszę w Kędzierzynie Koźle, tam byli ludzie Źródło: Pikio.pl

Polsat przekazał druzgocące informacje z Kędzierzyna Koźla - miał tam miejsce tragiczny w skutkach wybuch. Służby zajmują się poszukiwaniem rannych osób i ratowaniem życia tych, które wydobyto z gruzów.

Polsat poinformował o strasznej tragedii prosto z Kędzierzyna Koźla. Około godziny 19:00 przy ulicy Czerwińskiego spokojny ciepły wieczór został zakłócony przez huk, krzyk i płacz. Wybuch gazu, który nastąpił niespodziewanie, może nieść ze sobą kilka ofiar. Trwa akcja poszukiwawcza oraz ustalenie szczegółów zdarzenia.

Polsat jeszcze nie potwierdził, czy są ofiary śmiertelne. Gruzy są przeszukiwane

Wciąż nie wiadomo, czy w wyniku eksplozji są osoby martwe. Z budynku udało się ewakuować jedynie 2 osoby. Z tego, co przekazano służbom, które natychmiast zjawiły się na miejscu, pod gruzami mogą znajdować się 2 kolejne. Walka o ludzkie życie trwa. Na miejscu pracują zastępy straży pożarnej.

Oficer dyżurny Polskiej Straży Pożarnej w Opolu zabrał głos i powiedział dziennikarzom, że na razie trudno ustalić, co spowodowało tragiczny wybuch. Opcje są dwie: albo wybuchła butla z gazem, albo doszło do wybuchu całej instalacji gazowej.

- Budynek na zewnątrz wygląda normalnie. Kamienica zawaliła się w środku. Są duże zniszczenia  Dwie osoby zostały ewakuowane. Prawdopodobnie dwie osoby znajdują się pod gruzami. Jeden z poszkodowanych ma poparzenia - poinformował brygadzista Leszek Morkis.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aktualnie w budynku zawalona jest cała jedna kondygnacja. Trudno stwierdzić, czy reszta budynku zawali się w najbliższych godzinach. Trwa walka z czasem i ewakuacja mieszkańców także pobliskich mieszkań. Taka sytuacja jest bardzo niebezpieczna także dla nich oraz wszystkich, którzy będą tam przebywać bez odpowiednich zabezpieczeń. Lepiej nie zbliżać się do okolicy budynku.

To już trzeci tragiczny w skutkach wybuch gazu w domu mieszkalnym w województwie opolskim. Poprzednie dwa miały miejsce w lutym. Oprócz oparzeń twarzy, rąk i tułowia w obu przypadkach nic się nikomu nie stało i udało się z sukcesem ewakuować innych mieszkańców.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Emerytura Henryki Krzywonos jest GIGANTYCZNA! Legenda Solidarności opływa w bogactwo. Zdębiejecie na widok tych kwot!
  2. Małgorzata Kożuchowska pokazała partnera. Fani OSŁUPIELI wiedząc kim jest
  3. Z ostatniej chwili: Polsat informuje o tragedii rodzinnej na zachodzie Polski. Chłopiec nie żyje, matka i braciszek w szpitalu
  4. To nie błąd, ZUS zaczął wypłacać kosmiczny zasiłek. Jedna osoba dostanie 39 tys. złotych miesięcznie
  5. Po 9 latach Rosjanie wskazali winnego katastrofy smoleńskiej
  6. Boczek z Kiepskich pokazał się z córką. Dziewczyna niesamowicie go przypomina

Źródło: Polsat

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News