Z ostatniej chwili: Polsat informuje o tragedii rodzinnej na zachodzie Polski. Chłopiec nie żyje, matka i braciszek w szpitalu

Z ostatniej chwili: Polsat informuje o tragedii rodzinnej na zachodzie Polski. Chłopiec nie żyje, matka i braciszek w szpitalu Źródło: youtube.com/ 24plreporter

Polsat poinformował o strasznych wydarzeniach, które rozegrały się na zachodzie Polski. W trakcie godzin porannych w doszło do wielkiej tragedii. Matka z nożem zaatakowała swoje własne dzieci, jedno zabijając, a drugie dotkliwie raniąc. Po wszystkim próbowała popełnić samobójstwo. Teraz morderczynię, jak i zranione dziecko próbują ratować lekarze.

Polsat doniósł o przerażającej tragedii, która rozegrała się na zachodzie kraju. W województwie wielkopolskim, a konkretnie w miejscowości Kramsk doszło do wielkiego dramatu, który pochłonął życie 8-letniego dziecka. Napad szału matki doprowadził do tego, że kobieta zaatakowała swoje dzieci nożem, po czym próbowała popełnić samobójstwo. Życie jej i 4-miesięcznego dziecka, także poważnie ranionego narzędziem dało się odratować.

Polsat informuje o tragedii. Matka chciała zabić swoje dzieci

Kramsk jest w centrum zainteresowania całej Polski. Ta mała miejscowość, położona pod Koninem była sceną wielkiej tragedii, która rozegrała się dzisiaj w godzinach porannych. 8-letnie dziecko, szykujące się do wyjścia do szkoły zostało zaatakowane przez własną matkę nożem. Po zadaniu kilku ciosów chłopiec zmarł. Gdy mieszkanka Kramska dokonała tej zbrodni, jej wzrok spoczął na zaledwie 4-miesięcznym rodzeństwie zabitego syna. I tutaj, matka chłopców oddała wiele ciosów ostrym narzędziem, doprowadzając niemalże do wykrwawienia niemowlęcia.

Po dokonaniu tych przerażających czynów, kobieta próbowała zabić samą siebie, oddając kilka ciosów. Awanturę i odgłosy przemocy usłyszała na szczęście siostra sprawczyni, która czym prędzej powiadomiła policję i służbę ratowniczą. Niestety, ale medycy, którzy w błyskawicznym tempie dotarli na miejsce zdarzenia, nie byli w stanie uratować 8-latka. 4-miesięczne dziecko i morderczyni zostali hospitalizowani i obecnie przebywają w szpitalu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Służby nie chcą komentować zajścia

Jak na razie, nie wiadomo, jaki był motyw kobiety, która pozbawiła życia swojego własnego dziecka. Morderczyni jest nieprzytomna, a służby, które działały na miejscu zdarzenia, unikają dziennikarzy, same najpewniej nie znając jeszcze potencjalnych przyczyn.

Policja będzie musiała zbadać, czy do wydarzeń doszło przez alkohol, bądź środki psychoaktywne, czy kobieta po prostu chciała doprowadzić do zbiorowego samobójstwa swojej rodziny. Nie wiadomo, czy sprawczyni miała problemy psychiczne i czy w domu dochodziło w przeszłości do aktów przemocy.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Małgorzata Kożuchowska pokazała partnera. Fani OSŁUPIELI wiedząc kim jest
  2. Emerytura Henryki Krzywonos jest GIGANTYCZNA! Legenda Solidarności opływa w bogactwo. Zdębiejecie na widok tych kwot!
  3. W kilkanaście minut duże polskie miasto zostało zupełnie zalane. Kolejne obszary Polski zagrożone potężnymi nawałnicami
  4. Urodziła pięcioro dzieci. Niestety, do domu wróciło z nią tylko jedno
  5. Światowe media obiegła wstrząsająca wiadomość. Nie żyje legendarny gwiazdor, odszedł nieoczekiwanie w nocy

Źródło: Polsat News

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu