Karolinę Szostak nagle ogarnął ogromny wstyd. Powód? Aż poderwie Was z foteli

Karolinę Szostak nagle ogarnął ogromny wstyd. Powód? Aż poderwie Was z foteli Źródło: instagram/karolinaszostak/

Polsat był niezwykle zainteresowany Karoliną Szostak i to właśnie jej postanowił złożyć swoją ofertę. Karolina jednak zawstydziła się w mgnieniu oka, gdy tylko usłyszała warunki produkcji. Nie była w stanie się na to zgodzić.

Polsat złożył jej korzystną i zapewne dochodową ofertę, jednak dla niej nie to było najważniejsze. Dziennikarka tak bardzo wstydzi się jednej rzeczy, że postanowiła z miejsca odrzucić propozycję. Ciężko jest uwierzyć w to, że Karolina może mieć taki problem.  

Dziennikarka sportowa wciąż chudnie 

Chyba nie trzeba nikomu przypominać, że Karolina Szostak dietę stosuje już od kilku lat, czym chętnie dzieli się w mediach społecznościowych. Dzięki zmianie nawyków żywieniowych i wprowadzeniu aktywnego trybu życia 43-latka znacznie schudła, co trudno jest przegapić. Internauci nieustannie zachwycali się nad jej figurą i sama Karolina chętnie prezentowała ją na Instagramie.

Karolina Szostak odrzuca ofertę, jaką zaproponował jej Polsat

Ostatnio okazało się, że najwyraźniej dziennikarka wciąż nie jest do końca zadowolona ze swojej sylwetki i niechętnie chciałby ją pokazywać szerszemu gronu publiczności. Jakiś czas temu, Karolina Szostak otrzymała propozycję poprowadzenia nowego show "Love Island", które już niebawem pojawi się na antenie. Z uwagi na to, że program będzie kręcony w Hiszpanii, wymogiem produkcji było, by prowadząca za każdym razem występowała w kostiumie kąpielowym. Gdy Karolina to usłyszała, od razu odrzuciła propozycję. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Ona jest bardzo wstydliwa i uważa, że prowadzenie show w kostiumie kąpielowym jej nie przystoi - wyznaje osoba z jej bliskiego otoczenia. 

Ponoć dziennikarka próbowała jeszcze przekonać produkcję, by ta mogła występować w znacznie bardziej zakrytym stroju, jednak nie spotkała się z pozytywnym odbiorem. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Wielka tragedia dotknęła Danutę Wałęsę. Kobieta dopiero niedawno postanowiła o tym powiedzieć. To straszne! Reakcja Lecha jest oburzająca!
  2. Nie uwierzycie jak Iwona Pavlovic wyglądała jako nastolatka! Była PIĘKNA! Te zdjęcia zwalają z nóg!
  3. Kim jest Jacek Cichopek?! Kasia przestała ukrywać życie prywatne przed mediami
  4. Dzisiaj tylko w jednym województwie będzie bezpiecznie. Uważajcie, może spaść grad wielkości kurzych jaj, służby oficjalnie ostrzegają
  5. Jackowski wszystko przewidział. Służby od rana przestrzegają Polaków jak uniknąć zagrożenia
  6. Zastygliśmy, gdy zobaczyliśmy jak teraz wygląda żona Wiśniewskiego, Mandaryna. Ale jej 16-letnia córka deklasuje nawet Roksanę Węgiel   

Źródło: fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News