Tragedia, nie żyją rodzice i niemowlę. Małe dziecko jest w stanie krytycznym

Tragedia, nie żyją rodzice i niemowlę. Małe dziecko jest w stanie krytycznym Źródło: .

Polsat poinformował o rodzinnej tragedii. W wypadku w południowo-zachodniej Polsce zginęli rodzice i niemowlę. Kilkuletnie dziecko trafiło do szpitala w ciężkim stanie.

Jak informuje Polsat, w wypadku samochodowym zginęły trzy osoby. Śmierć w tragicznych okolicznościach poniosło dwoje dorosłych oraz niemowlę. Przeżyło jedynie kilkuletnie dziecko, które po akcji ratowniczej trafiło do szpitala w ciężkim stanie.

Według Polsat News do tragicznego zdarzenia doszło w Ligocie Prószkowskiej pod Opolem. Samochód zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Po chwili pojazd stanął w płomieniach. Chociaż służby ratownicze zareagowały bardzo szybko, udało się uratować jedynie kilkuletnie dziecko, które natychmiast przewieziono do szpitala w ciężkim stanie.

Polsat podał informacje o ofiarach wypadku

Z doniesień wynika, że samochód prowadzony był przez mężczyznę. Z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn pojazd zjechał z drogi i uderzył w rosnące przy niej drzewo. Prawdopodobnie auto natychmiast stanęło w ogniu. Kierowca i niemowlę ponieśli śmierć na miejscu. Zaraz po informacji o tragicznym wydarzeniu, pojawiła się straż pożarna. Chociaż szybko podjęto próby uratowania pasażerki, kobieta również nie przeżyła.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tragedię przeżył tylko jeden członek rodziny. Jadące osobowym samochodem marki toyota, kilkuletnie dziecko, zostało wydobyte z wraku pojazdu i od razu przetransportowane śmigłowcem do szpitala. Niestety jego stan jest bardzo ciężki. Dziecko w wieku 6-8 lat wypadku straciło rękę aż do przedramienia. Trafiło do szpitala w Opolu. Do tragedii doszło na wojewódzkiej drodze nr 414, na trasie Opole-Rudnik.

Najlepsze newsy dnia: 1. Internauci wpłacili 400 tys zł. Zbiórka zgłoszona do prokuratury
2. Ogromny smutek i żałoba dla wszystkich Polaków. Niestety, nagła śmierć zabrała go przedwcześnie

Polsat News podaje, że akcja ratownicza była przeprowadzona bardzo sprawnie. Na miejscu pojawiło się się kilka wozów straży pożarnej i pogotowie. Do tej pory policja nie ustaliła, z jakich przyczyn samochód zjechał z drogi. Sprawą wciąż zajmują się służby w porozumieniu z prokuraturą.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pierwsze objawy raka płuc. Nigdy ich nie lekceważ
  2. Złe wieści dla 40 tys. kierowców. Jeszcze w tym roku stracą prawo jazdy
  3. Nauczycielka molestowała uczniów i wszystko nagrywała. Niebywałe, do czego zmuszała dzieci
  4. Brzuch nastolatki ciągle rósł, ale nie przez tłuszcz ani ciążę. Nie mieści się w głowie, co lekarze z niej wyjęli
  5. Fani przecierają oczy ze zdumienia po najnowszym poście Agnieszki Woźniak-Starak. "Kocham"

źródło: Polsat News, Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News