Doniesienia o wyglądającej jak kopia dziadka wnuczce 82-letniego Kowalewskiego ścinają z nóg

Doniesienia o wyglądającej jak kopia dziadka wnuczce 82-letniego Kowalewskiego ścinają z nóg Źródło: .

Polsat może pochwalić się najbardziej popularnym św. Mikołajem, którego znają telewidzowie. To Krzysztof Kowalewski, który coraz częściej widziany jest w towarzystwie wnuczki. Kobieta jest do niego bardzo podobna.

Polsat od dawna pokazuje na swojej antenie osobę Krzysztofa Kowalewskiego. Jest on najbardziej popularnym aktorem okresu świątecznego. To wszystko przez to, że już po raz trzynasty będzie brał udział w "Mikołajkowym bloku reklamowym". Ostatnio często poruszany jest temat rodziny aktora. To wszystko za sprawą jego utalentowanej wnuczki, która pragnie zagrzać swoje miejsce w Polsce. Kiedy dziewczyna pojawiła się na ekranach, pojawiło się wiele komentarzy na temat jej zniewalającej urody. Co więcej, dziewczyna jest bardzo podobna do swojego dziadka.

Kowalewski odnawia kontakt z rodziną

Krzysztof Kowalewski przyznaje się, że nie był gotowy na ojcostwo w wieku 32 lat. Obecnie aktor ma już ponad 80 lat i pragnie nie tylko odnowić kontakty rodzinne, ale i odzyskać stracony czas. Jego syn Wiktor mieszka w USA. To tam wychowywała go matka, kubańska tancerka Vivian Rodriguez. Syn Kowalewskiego również posiada już rodzinę, z którą aktor miał ograniczony kontakt. Teraz jest szansa, że ich relacje znacznie się poprawią. Krzysztof Kowalewski ma wnuczkę Sachę, córkę Wiktora. Dziewczyna jest już znana w Polsce za sprawą wystąpienia w kinowym hicie, filmie "Proceder".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

– Byłam na premierze, zwiedzałam Warszawę, bo to przepiękne miasto ze wspaniałą historią – mówi tygodnikowi "Na Żywo" Sacha Kowalewski.

Dziewczyna była zachwycona wizytą w Polsce - szczególnie kulturą naszego kraju i językiem, który jeszcze sprawia jej kłopot.

– Wcześniej było lepiej, ponieważ miałam indywidualne lekcje. Chcę do tego wrócić – zapewnia.

Wnuczka i dziadek są do siebie bardzo podobni

Sacha Kowalewski jest bardzo podobna do swojego dziadka. Kiedy widzimy ich razem, na pierwszy rzut oka bije od nich podobieństwo. Twarz dziewczyny pokryta jest piegami, ma ciemne, brązowe włosy. Kształt twarzy i nosa jest również zniewalająco porównywalny. Jednak to nie wszystkie z podobieństw między wnuczką a dziadkiem.

Dzisiaj grzeje: 1. Ojciec zamknął się z córką w kuchni, mieli robić śniadanie. Nagle matka otworzyła drzwi i zamarła
2. Ich pies ciągle szczekał. Wkrótce zobaczyli najstraszniejszą scenę w swoim życiu

Kobieta swoje życie chciałaby poświęcić sztuce filmowej. Jak informowała, nie zdawała sobie sprawy z tego, że jej dziadek jest aż tak znanym aktorem. Dopiero wizyta w Polsce uświadomiła jej, jak wielką karierę osiągnął. Razem z tatą wybrała się nawet na spektakl Kowalewskiego na deskach teatralnych, a potem odwiedziła go za kulisami. Teraz dziewczyna jeszcze bardziej pragnie pójść w jego ślady. W przyszłości chciałaby zrobić o nim film, a w głównej roli widzi swojego tatę. Być może również znajdzie swoje miejsce w Polsacie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Przybylska musiała zostawić swojego pierwszego męża. Mało kto wie, o smutnej prawdzie, którą skrywał ich związek
  2. Joanna Koroniewska bez ogródek o Katarzynie Dowbor. Napisała wprost, co myśli o teściowej
  3. Spod gruzów wyciągali kolejne ciała dzieci. Potwierdziły się tragiczne doniesienia dot. ofiar śmiertelnych po wybuchu na południu Polski
  4. Jantar nie ucieszyłyby obecne wydarzenia w jej rodzinie. Bardzo przykre
  5. Jest sposób na PŁACENIE MNIEJ za wywóz śmieci. Musisz tylko należeć do tej grupy Polaków

źródło: wp

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News