Gwiazdor ukochanego przez Polaków serialu Polsatu ma złośliwego raka. Trafił na wspaniałego lekarza

Gwiazdor ukochanego przez Polaków serialu Polsatu ma złośliwego raka. Trafił na wspaniałego lekarza Źródło: .

Polsat wyprodukował jeden z ulubionych seriali wszystkich polaków, a dziś dowiadujemy się smutnych wiadomości dotyczących jednego z jego aktorów. Uwielbiany gwiazdor cierpi na nieuleczalną chorobę, na szczęście trafił na wspaniałego lekarza, który pomaga mu w walce o życie i zdrowie.

Polsat dzięki wyprodukowaniu hitowej "Rodziny zastępczej" wyrósł na jedną z ulubionych stacji Polaków. Dzięki niej mogliśmy oglądać perypetie rodziny, która przyjęła do siebie na wychowanie dzieci. Na pewno każdy śledził z zainteresowaniem losy bohaterów, które bardzo długo nie schodziły z ramówki. 

Niestety pojawiła się informacja, że jedna z gwiazd tej produkcji jest ciężko chora. Uwielbiany przez Polaków aktor ma raka. Najgorszą wiadomością jest, że jest to nowotwór złośliwy, ale aktor się nie poddaje, trafił na wspaniałego lekarza, który robi co w jego mocy by pomóc mu przeżyć.

Polsat traci gwiazdę

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tomasz Dedek, czyli serialowy Jędrula, cierpi na raka prostaty. W jednym z ostatnich wywiadów podzielił się informacją o swoim stanie zdrowia i opowiedział o koszmarnej walce z ciężką chorobą. Walkę o życie prowadzi otoczony rodziną i przyjaciółmi, a także ze wspaniałym lekarzem u boku, który bardzo mu pomaga.

Ostatnio aktora mogliśmy oglądać na ekranach telewizji w takich serialach jak "Diagnoza" i "Barwy szczęścia". Jak sam przyznał podczas nagrywania odcinków na planie pojawiał się po chemioterapii. Ze względu na chorobę nie chciał rezygnować z pracy. Wszystko zaczęło się od bólu biodra. Po wykonaniu rezonansu magnetycznego zdiagnozowano u aktora przerost prostaty. Po wykonaniu biopsji okazało się, że to bardzo złośliwy rak prostaty.

- W skali do 10 punktów miałem 9, a to była sytuacja zagrażająca życiu. Trafiłem na wspaniałego lekarza i podjęliśmy decyzję o operacji - wyznał aktor.

Dzisiaj grzeje: 1. Sześcioletnia uczestniczka konkursów piękności została zamordowana. Jej ciało znaleziono w piwnicy. Sprawa mrozi krew w żyłach

2. Znalazła przy rzecze roztrzęsionego psa. Spojrzała na szyję zwierzaka i wytrzeszczyła oczy

- Moi przyjaciele z Teatr Komedia, podczas choroby troszczyli się o mnie. Podczas prób pomagali mi niejednokrotnie przenosić rekwizyty, za co jestem im bardzo wdzięczny - dodał jak wielkim wsparciem byli dla niego koledzy z planu. 

Najlepsze newsy dnia:  

  1. To już PLAGA wśród grzybiarzy. Policja interweniuje już codziennie!
  2. Żona powiedziała, że wyjeżdża na weekend. Gdy mąż wrócił do domu, zemdlał. To, co zobaczył go przerosło
  3. Masz stary dowód osobisty? Świetne wieści, pod żadnym pozorem go nie wyrzucaj
  4. TVN: Szaleniec właśnie wysadził dom w Polsce! Dziecięca krew polała się strumieniami, wszystko płonęło i latało w powietrzu
  5. Rzeczy, które zrobili z ciałem Szarika z "Czterech pancernych i psa" po jego śmierci doprowadzają do bezsilnej wściekłości

źródło: se

Następny artykuł