Nie miał maseczki w pociągu. Polsat ujawnił nagranie pokazujące, co zrobił policjant, porażające sceny

Nie miał maseczki w pociągu. Polsat ujawnił nagranie pokazujące, co zrobił policjant, porażające sceny Źródło: YouTube.com George Gilbert

Polsat ujawnił kolejne nagranie z komunikacji miejskiej. To, co zrobił policjant, który jest bohaterem wideo, mrozi krew w żyłach. Pasażer nie miał na sobie maseczki ochronnej i zapłacił za to bardzo wysoką cenę. Doszło do porażających scen, które zbulwersowały internautów. Sytuacja była niezwykle napięta.

Polsat ujawnił wstrząsające nagranie z brytyjskiego pociągu. Doszło do starcia pomiędzy funkcjonariuszami policji a pasażerem, który uporczywie odmawiał zastosowania się do wytycznych rygoru sanitarnego. Komunikacja miejska często staje się miejscem, w którym pojawiają się kolejne ogniska koronawirusa. Pasażerowi groził mandat wysokości 100 funtów. Teraz stanie przed sądem.

Polsat ujawnił wstrząsające nagranie z udziałem policji

Do zdarzenia doszło w ubiegłą środę w godzinach popołudniowych w Liverpoolu. Pasażer, który przebywał w pociągu stojącym na stacji Lime Street, nie miał na sobie maseczki ochronnej. Z informacji przekazanych przez brytyjską policję komunikacyjną wynika, że mężczyzna nie tylko nie zadbał o własne bezpieczeństwo, ale także kasłał na pozostałych współpasażerów. Na miejsce została wezwana policja. Kiedy funkcjonariusz poprosił mężczyznę o założenie maski, ten odparł, że nie może tego zrobić z powodu przeciwwskazań medycznych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Zgodnie z prawem nie możesz mnie dotknąć. Nie muszę nosić maseczki i nie masz prawa mnie sprawdzać - powiedział niefrasobliwy pasażer.

Na nagraniu widać, że policjant usiłował chwycić mężczyznę za ramię i wyprowadzić go na peron. Ten jednak zaczął zachowywać się agresywnie i obrażać mundurowego, który, po chwili walki, postanowił wezwać wsparcie. W pewnym momencie funkcjonariusz zdołał chwycić rękę pasażera i psiknął mu gazem pieprzowym w twarz. Policjanci, którzy przybyli na miejsce, obezwładnili mężczyznę.

Dzisiaj grzeje: 1. Nagła wiadomość z ostatniej chwili. Niestety, nie żyje wspaniały Polak

2. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy

3. Media przekazały tragiczne informacje. Nie żyje 1 osoba, wśród rannych dzieci

Pasażerowie, którzy byli świadkami zdarzenia, składają sprzeczne zeznania. Część z nich zapewnia, że zatrzymany naprawdę miał problemy z oddychaniem. Z nieoficjalnych informacji wynika, że takie zeznania złożyły osoby, które były znajomymi mężczyzny. Domagali się oni, by funkcjonariusz wylegitymował się pełnymi danymi.

- Pasażer usłyszał zarzut o naruszenie porządku i napaść na funkcjonariusza. W komunikacie dodano, że choć podczas interwencji policjant użył gazu pieprzowego, to "nie trafił w zatrzymanego". Mężczyzna stanie przed sądem w styczniu 2021 roku - poinformowały służby prasowe British Transport Police. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zrobiła z psa worek bokserski robiąc okropne rzeczy. Wszystkiemu przyglądały się małe dzieci
  2. Koniec współpracy Alior Bank i T-Mobile. Ogromne zmiany dla klientów
  3. Kobieta porzuciła swoją niepełnosprawną córeczkę. Po 20 latach zobaczyła w telewizji rzecz, która odebrała jej mowę
  4. Tuż po narodzinach dziecko znalazło się w rękach matki. Kobieta zobaczyła, co maluch ma w buzi i zamarła
  5. Choroba okazała się nie do pokonania. Po wyczerpującej walce zmarł polski polityk
  6. Niewyobrażalne sceny w supermarkecie, policjant robił haniebne rzeczy. Przyłapał go mąż klientki

Źródło: Polsat

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News