Po serii comming-outów w końcu się odważył. Najprzystojniejszy aktor seriali Polsatu jest gejem

Po serii comming-outów w końcu się odważył. Najprzystojniejszy aktor seriali Polsatu jest gejem Źródło: fot. unsplash.com/Peter Hershey

Gwiazdor seriali telewizji Polsat zdecydował się wyznać wszystkim internautom swoją orientację seksualną. Zrobił to poprzez wpis, w który wielu jego fanom ciężko było uwierzyć.

Gwiazdor telewizji Polsat zdecydował się na coś, na co potrzeba nie lada odwagi - zwłaszcza w obliczu ostatnich wydarzeń, które skupiły się wokół społeczności LGBT. Byliśmy już świadkami zarówno fizycznej, jak i słownej przemocy względem osób o odmiennej orientacji seksualnej. Jednocześnie wywołało to gigantyczną dyskusję w sferze publicznej, która raczej prędko się nie skończy.

Jeszcze kilka dni temu na łamach magazynu "Replika" aktor Tomasz Mycan zdecydował się na swój publiczny coming-out, a teraz w jego ślady idzie inny gwiazdor polskich seriali, do którego wzdychała niejedna fanka telewizji Polsat. Aktor zdecydował się zrobić to poprzez swój profil na Instagramie.

Gwiazdor telewizji Polsat przyznał się, że jest gejem

Ostatnie tygodnie dobitnie pokazały nam, że upłynie jeszcze bardzo dużo czasu, zanim w Polsce osoby o innej orientacji niż heteroseksualna, będą traktowane bez niepotrzebnych uwag czy krzywych spojrzeń. Zarówno zwykli ludzie, jak i przedstawiciele Kościoła, a także działacze społeczni, pokazali swoją nietolerancję, a niekiedy wręcz agresję oraz nienawiść względem osób LGBT.

Można by się spodziewać, że przez to wiele polskich gwiazd, które do tej pory nie przyznawały się publicznie do swojej orientacji, będą jeszcze bardziej pilnowały swojej tajemnicy. Tak się jednak nie stało i jesteśmy teraz świadkami kolejnego coming-outu.

Dalsza część tekstu pod galerią

Tym razem prawdę o sobie postanowił wyjawić Paweł Tomaszewski znany doskonale wszystkim fanom seriali telewizji Polsat. Aktor poprzez swój profil na Instagramie wyznał wszystkim internautom, że jest gejem. Niestety przez ostracyzm, z jakim się spotyka Tomaszewski, sprawił, że zmaga się z depresją.

 - Doktor powiedział, że to depresja. Utajona, czyli bardziej sprytna (s*ka). Przyjmijmy taką nazwę. Ok. Niczego to nie zmienia. Biorę jedną pastylkę dziennie, żeby świat był przyjaźniejszy, ale jak ma być przyjaźniejszy wśród ludożerców. I choć w istocie lgbt to ja, to nie mam zamiaru tatuować sobie tego na czole. Ta przynależność tylko częściowo definiuje mojego człowieka. Ważne co masz w głowie, czy masz talent i coś pięknego w sobie - pisze Paweł Tomaszewski.

Dzisiaj grzeje: 1. Tak wygląda grób Pawła Adamowicza już 7 miesięcy po pogrzebie. Niewiarygodne

2. Wysokie kary za parkowanie koło Biedronki. Klienci już powiadomili policję

Jednocześnie aktor podkreśla, że jest katolikiem, co według niektórych stoi w sprzeczności, ponieważ Kościół jasno i dobitnie potępia osoby takie jak Tomaszewski. W swoim wpisie dodaje również, że nie jest pierwszą, ani jedyną osobą homoseksualną w swojej rodzinie, chociaż jedyną, która mówi o tym otwarcie i nie ukrywa się, chociażby pod pozornym małżeństwem. Jednak aktor nie wyjawił, o kim dokładnie mówi.

Polsat screen instagram.com/pawel_tomaszewski_official

Najlepsze newsy dnia:

  1. Michał Szpak nago w łóżku! Fanki masowo mdleją. Tak gorącego zdjęcia dawno nie było!
  2. Aktor "Ojca Mateusza" wyjawił, że jest gejem! Opublikował poruszający wpis
  3. Psy leżały na torach, zbliżał się do nich pociąg. Mężczyzna stał z boku i wszystko nagrywał
  4. 11-latka dostała uwagę od matematyczki. Gdy mama ją przeczytała, aż w niej zawrzało
  5. Mąż wysłał Marcie sms-a z Anglii. Zatkało ją, gdy zobaczyła treść wiadomości

 

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News