Polsat ws. Kacperka
East News AGENCJA SE
Mateusz Sidorek - 5 Maja 2020

Policja wydała właśnie oficjalny komunikat ws. Kacperka. Wszyscy mieli nadzieję, że będzie inaczej

Portal Polsat News przekazał kolejne informacje związane z akcją poszukiwawczą zaginionego Kacperka. Policja wznowiła prace, co na łamach serwisu potwierdziła jedna z policjantek zaangażowanych w poszukiwania. Wszyscy mieli nadzieję, że uda się wcześniej odnaleźć 3,5-letnie dziecko. W tej sprawie wypowiedział się również rzecznik prokuratury.

Polsat News regularnie informuje o postępach akcji poszukiwawczej. Kacperek, który 27 kwietnia zniknął w Nowogrodźcu niedaleko rzeki Kwisy, wciąż nie został odnaleziony. Dzisiaj policja wznowiła poszukiwania. Niestety od zaginięcia chłopca mija już 8 doba i wciąż nie natrafiono na ślady dziecka. W trakcie poszukiwań pojawiają się też różne teorie.

Wiadomo jak najprawdopodobniej wyglądać będą wakacjeSzumowski odpowiedział, co z wakacjami 2020. Odpowiedź zdumiewa, Polacy nie będą zadowoleniCzytaj dalej

O tym, jak przebiegają teraz poszukiwania, portal Polsat News dowiedział się od rzeczniczki bolesławieckiej policji, Anny Kublik-Rościszewskiej. Kobieta przyznała, że dzisiaj praca policji została wznowiona. Funkcjonariuszom pomagają również strażacy, pracujący głównie na wodzie rzeki. Trwają przeszukiwania kolejnych odcinków rzeki oraz okolicy. Darmową pomoc zaproponował nawet detektyw Rutkowski.

Polsat News o wznowieniu poszukiwań Kacperka

Jak informuje Polsat News, przeszukano już kilkaset hektarów terenu. Funkcjonariusze skupiali się na ogródkach działkowych, terenach kolejowych i rzece. Do tej pory sprawdzono już duży odcinek Kwisy. Choć służby utrzymują, że najprawdopodobniej Kacperek wpadł do wody, mija 8 doba, a chłopiec nadal nie został odnaleziony. Większość osób miało nadzieję, że dojdzie do tego wcześniej.

- Prowadzimy poszukiwania w Nowogrodźcu i wzdłuż rzeki Kwisy po obu brzegach. To działania z użyciem psów tropiących. Także na samej Kwisie są łodzie, z których strażacy sprawdzają dno rzeki - powiedziała portalowi Polsat News Anna Kublik-Rościszewska, rzeczniczka policji bolesławieckiej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ciąża niebywała informacjaPo 40-godzinnym porodzie położna spojrzała na matkę i zamarła. Miała do przekazania niebywałą informacjęCzytaj dalej

Według Polsat News nad sprawą zaginięcia Kacpra pracuje także Prokuratura Rejonowa w Bolesławcu. O ustaleniach prokuratury wypowiedział się rzecznik prokuratury, Tomasz Czułowski. Prokurator przyznał, że to dopiero początkowa faza poszukiwań i żadne teorie nie zostały jeszcze odrzucone.

- Najbardziej prawdopodobna wersja wydarzeń zakłada, że chłopiec, który przebywał razem z ojcem i jego znajomym na terenie ogródka działkowego, w wyniku nieuwagi ojca oddalił się i doszło do wypadku, wskutek którego chłopiec wpadł do rzeki - powiedział na łamach Polsat News rzecznik Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze.

Dzisiaj grzeje:

1. Jest oficjalne oświadczenie Kaczyńskiego i Gowina ws. wyborów 2020. Zaskoczenie dla wielu

2. Jak długo w Polsce będziemy nosić maseczki? Minister zdrowia odpowiedział. Data, której nikt się nie spodziewał

Polsat News wciąż będzie regularnie informował o postępach w poszukiwaniach zaginionego Kacperka. By odnaleźć 3,5-letniego chłopca skorzystano już z większości możliwych metod. W akcji udział wzięły psy tropiące, drony, helikopter policyjny, strażacy oraz płetwonurkowie wyszkoleni do pracy w jednostkach antyterrorystycznych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polsat przekazał złe wieści. Tajemnicza choroba atakuje najmłodszych
  2. Żona Błaszyczkowskiego to jedna z piękniejszych Polek. Zjawiskowa blondynka namieszała w głowie piłkarza (FOTO)
  3. Najnowsze wyniki badań ozdrowieńców zdumiewają. Naukowcy odkryli w ich ciałach ważną rzecz
  4. Kobieta pojechała do schroniska po psa. Jeden z nich rzucił się na nią, nagranie wyciska wszystkie łzy
  5. Niepokojące znalezisko w polskim lesie, m.in. stos kości i ołtarzyk. Grasuje niebezpieczny kult?
  6. Posłuchał rad dziadka i podlał pomidory miksturą z 3 składników. Obfitość plonów przeszła jego najśmielsze oczekiwania

Krzysztof JackowskiJackowski pomaga w poszukiwaniu Kacperka. Kobieta zdradziła całą prawdę o działalności, jaką podejmujeCzytaj dalej

źródło: Polsat News

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News