Dramat gwiazdy legendarnego serialu Polsatu. W szpitalu, w którym miała chemioterapię na koronawirusa zmarły 3 osoby

Dramat gwiazdy legendarnego serialu Polsatu. W szpitalu, w którym miała chemioterapię na koronawirusa zmarły 3 osoby Źródło: kadr serialu "Adam i Ewa"

Gwiazda stacji Polsat przeżywa istny koszmar. Szczerze opowiedziała o tym, co ją spotkało.

Polsat w znacznym stopniu pozwolił jej rozwinąć skrzydła w dziedzinie aktorstwa. Zyskała niebywałą popularność i rzeszę wiernych fanów wytrwale kibicujących jej w dalszym rozwoju kariery. To właśnie oni przeżyli szok, gdy dotarły do nich informacji o niespodziewanym dramacie ulubienicy. Teraz ona sama zdecydowała się na komentarz i szczere opowiedzenie o swoim losie. 

Gwiazda stacji Polsat przeżywa koszmar. W szpitalu, w którym miała chemioterapię już 3 osoby zmarły na COVID-19

Sympatykom "Pierwszej miłości", czy kultowego "Adam i Ewa" postaci Katarzyny Chrzanowskiej zapewne nie trzeba przedstawiać, choć aktorka nieczęsto bryluje na salonach. Od 4 lat mieszka w Mijas Pueblo koło Malagi, jednak regularnie odwiedza ukochaną Warszawę oraz rodziców. Od pewnego czasu nie może jednak wrócić do rodzimego kraju, a wszystko przez koronawirusa. Epidemia zatrzymała ją w Hiszpanii wraz z jedną córką, druga z kolei została w Polsce. W rozmowie z Pomponikiem szczerze opowiedziała o tym, jak teraz wygląda jej codzienność. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Od 14 marca jest nakaz pozostania w domu. Mieszkam z córką Celiną na peryferiach Santa Rosa. Mam cztery koty i cztery psy. Dwa z nich przygarnęłam po zmarłym sąsiedzie. W niedzielę ludzie poszli na plażę i do parku. Jeździły radiowozy i przez megafon kazali wracać do domów pod groźbą mandatu od 500 do 1000 euro. Można wyjść tylko po żywność i do apteki, a także z psem. Dlatego pomysłowi Hiszpanie wypożyczają psy od właścicieli za pieniądze, żeby tylko wyjść z domu - wyznała. 

To jednak nie koniec, bowiem dramat Chrzanowskiej jest o wiele gorszym niż mogło się wydawać. Jak sama przyznała, szczególnie musi uważać na swoje zdrowie, a wszystko przez nowotwór, z którym zmaga się od roku. Z bólem przyznała, że w szpitalu onkologicznym, w którym sama się leczy, już 3 pacjentów zmarło z powodu zarażenia koronawirusem. Aktorka każdego dnia drży o swój los. 

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczna śmierć z samego rana, ogromny żal. Antoni Macierewicz poinformował o wielkiej stracie

2. Nastolatka wróciła z pracy w sklepie cała we łzach. Wściekła mama zwróciła się do klientów, pokazała poruszające zdjęcie

- Ja muszę wyjątkowo uważać, bo jestem obciążona chorobą nowotworową, którą leczę od roku. Miałam chemioterapię, a teraz mam immunoterapię, ale w szpitalu onkologicznym, w którym się leczę, na koronawirusa zmarły już trzy osoby. (...) Do sklepu można jechać, ale samochodem, w którym może być tylko kierowca. (...) Niestety, brakuje środków czystości i do dezynfekcji. Udało mi się kupić trzy ostatnie mydła i spirytus. Drugą córkę epidemia zastała już w Polsce. Zdecydowała, że zostanie z dziadkami. Bardzo za nią tęsknię. Mieliśmy spędzić Wielkanoc z rodziną w Hiszpanii, ale w tej sytuacji wszyscy zostaną u siebie. Nie można niczego lekceważyć - dodała.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Czy koronawirus zostanie w Polsce na zawsze? Eksperci zabierają głos
  2. Trener reprezentacji Polski pokonał koronawirusa. Świetne informacje dla kibiców w całym kraju
  3. Po wielu godzinach milczenia ministerstwo zdrowia wydało ważne oświadczenie. Wiadomo, dlaczego wczoraj nie podano wieczornych danych
  4. Banki opublikowały porażające dane. Obrazują prawdziwą skalę kryzysu
  5. Krakowscy naukowcy ogłaszają przełom w poszukiwaniu leku na Covid-19. Pomogło niepozorne zwierzę
  6. Policja może dokonać kontroli twoich zakupów i ukarać? Możesz się mocno zdziwić, lepiej je dobrze zaplanuj

Źródło: pomponik 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News