Widzów Sylwestra z Polsatem zamurowało. Nie wszyscy wiedzą, że "Ona by tak chciała" mocno ocenzurowano

Widzów Sylwestra z Polsatem zamurowało. Nie wszyscy wiedzą, że "Ona by tak chciała" mocno ocenzurowano Źródło: screen/Polsat

Polsat na swoim sylwestrze zagwarantował sobie prawdziwą gwiazdę, której hit podbił internet. Jednak z pewnych powodów, utwór "Ona by tak chciała" nie został wykonany w całości.

Polsat pod względem oglądalności sylwestra musiał ustąpić tylko TVP, które sprowadziło na swoją imprezę wielkie gwiazdy. Jednak i na imprezie stacji Zygmunta Solorza nie zabrakło głośnych nazwisk. Wśród nich był bijący rekordy popularności w internecie Ronnie Ferrari. Jak się okazuje utwór, przed puszczeniem go na scenie, trzeba było ocenzurować.

Polsat ocenzurował utwór "Ona by tak chciała"

To nie pierwsza kontrowersja z utworem Ronniego. Piosenka jest chwytliwa, ale jej tekst zdecydowanie nie można zaliczyć do kategorii "dla całej rodziny". W tekście pojawiają się słowa uważane powszechnie za wulgarne oraz nawiązania do seksu czy narkotyków, które nie są przy tym zbyt subtelnie ukryte.

Takie sytuacje nie są w muzyce niczym nowym ani nadzwyczajnym, ale w przypadku, gdy trafiają do telewizji, sytuacja znacznie się zmienia. Nadawcy muszą uważać na to, co transmitują, szczególnie w godzinach, w których telewizję mogą oglądać dzieci. Gdy w "Pytaniu na śniadanie" TVP w tle poleciał utwór Ronniego, w którym artysta nawiązuje do narkotyków, wydawca programu został zwolniony. Polsat chciał uniknąć podobnej wpadki.

Internauci oburzeniem cięciami w utworze

Na Stadionie Śląskim wybrzmiało "Ona by tak chciała", ale w tekście wprowadzono sporo zmian, które miały dostosować utwór do puszczenia go szerszej publice. Szczególnie, że impreza sylwestrowa w telewizji oglądana jest często przez rodziny z dziećmi i osoby starsze. Puszczenie utworu ze wzbudzającymi kontrowersje fragmentami mogłoby się skończyć skargą do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji oraz ogromnym skandalem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mimo skrócenia utworu publiczność świetnie się bawiła. Nie wszystkim jednak decyzja stacji się spodobała. Szczególnie narzekali internauci, którzy woleliby usłyszeć piosenkę w wersji oryginalnej.

- Po co zapraszacie gwiazdę, skoro nie puścicie całej piosenki? Żenada - pisał internauta.

- Bez przekleństw nie ma sensu ta piosenka - czytamy dalej.

Dzisiaj grzeje: 1. Staruszka skrywała sekret przez całe życie. Dopiero po jej śmierci rodzina odkryła skrywaną TAJEMNICĘ
2. Niestety, przegrał z chorobą. Nie żyje znany, polski muzyk

Znalazła się także grupa osób, która broniła decyzji Polsatu. Niektórzy z nich przyznali, że nawet bardziej podoba im się wersja ocenzurowana. Jak widać, wszystko zależy od wrażliwości danej osoby.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzmacnia serce i opóźnia starzenie się organizmu. Można ją kupić w każdym sklepie za kilka złotych
  2. Tej nocy reprezentant Polski nie zapomni nigdy. Został ośmieszony przed milionami widzów
  3. Uwielbiana gwiazda disco polo nagle trafiła do szpitala. Musi przejść pilną operację, by uratować życie
  4. Smutne doniesienia o Zdzisławie Sośnickiej. Potrzebuje pomocy, wciąż ma nadzieję
  5. Tragiczne doniesienia. 14 dzieci nie żyje, 9 rannych, koszmarny wypadek autobusu zagranicą

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News