Polsat
pikio.pl
Klaudia Bochenek - 4 Listopada 2020

Nie żyje uwielbiany gwiazdor Polsatu. Miał tylko 31 lat

Polsat stracił jedną ze swoich gwiazd. Miała tylko 31 lat, przykre doniesienia potwierdzają przyjaciele. Nie do uwierzenia, że odeszła w tak młodym wieku. Zewsząd spływają kondolencje.

Zmarły 31-latek był niekwestionowanym ulubieńcem widzów stacji Polsat. Humor, koleżeństwo, talent, skrupulatność to tylko niektóre z jego zalet. Wielu fanów programu nie może uwierzyć, że zmarł.

Pilne: Morawiecki na żywo powiedział, co z Sylwestrem. Odpowiedź zaskoczyła wszystkich obecnychPilne: Morawiecki na żywo powiedział, co z Sylwestrem. Odpowiedź zaskoczyła wszystkich obecnychCzytaj dalej

Polsat pozwolił mu zaistnieć i pokazać prawdziwy talent. Nie do uwierzenia, że nie żyje

Dzięki udziałowi w programie Polsatu, wiele osób mogło poznać bezcenny talent 31-latka. Był jedną z najjaśniejszych gwiazd "Hell's Kitchen: Piekielna kuchnia". Niestety, dziś doszły do nas informacje, że Karol Fijołek nie żyje.

- W tych złych czasach odszedł od nas nasz kolega Karol Fijołek uczestnik IV edycji Hells Kitchen. Spoczywaj w spokoju - napisał kolega Karola Fijołka, Marcin Wodziński, który był jego konkurentem w tej samej edycji programu.

Kondolencje spływają ze wszystkich stron, również z fundacji, w których działania młody uczestnik "Hell's Kitchen" był zaangażowany.

- Nie żyje Karol Fijołek, inicjator organizacji pikniku charytatywnego w Wiśle, którego podjęliśmy się przy współpracy z wieloma osobami w ubiegłym roku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Rodzice weszli rano do pokoju córeczki i zamarli, dziecko zniknęło. Miesiąc później dostali telefon i zaczęli płakaćRodzice weszli rano do pokoju córeczki i zamarli, dziecko zniknęło. Miesiąc później dostali telefon i zaczęli płakaćCzytaj dalej

Wcześniej brał udział we współorganizowanym przez nas pikniku charytatywnym w Międzybrodziu Bialskim - czytamy na facebookowym profilu Fundacja Młodzi Propagują Sztukę.

Na tę chwilę nikt nie podał informacji o prawdopodobnej przyczynie jego śmierci. Wiadomo jedynie, że 31-latek zmagał się z cukrzycą typu 2.

Dzisiaj grzeje: 1. Fatalne wiadomości dot. salonów kosmetycznych i fryzjerskich. Niektóre z nich muszą zostać zamknięte od zaraz

2. Dramat fanów ”M jak miłość”. Po kilkunastu latach uwielbiana aktorka odchodzi z serialu

3. Stan był bardzo ciężki, lekarze robili co w ich mocy. Media obiegła właśnie wieść o stanie zdrowia męża Anny Dymnej

Karol Fijołek pochodził z południa Polski, z Wisły i tam też pracował razem z kolegą. Decydowali o menu i serwowali dania. Kuchnia nie była jego jedynym zainteresowaniem, uwielbiał także psychologię. Swoich sił przy tworzeniu nowych smaków spróbował w 2016 roku właśnie występując w "Hell's Kitchen".

hell's kitchen

Najlepsze newsy dnia:

  1. Uratowany labrador starał się przekazać ważną wiadomość. Ratownicy zdębieli, kiedy dowiedzieli się prawdy
  2. Iga Świątek nie zagra na Australian Open? Są poważne problemy ze strony rządu, czeka do końca listopada
  3. Najbardziej niebezpieczny objaw Covid-19. Gdy go masz, natychmiast szukaj pomocy
  4. Mama szła z synem za rękę. Nagle zrobiła niewyobrażalną rzecz, nagranie z polskiego miasta tylko dla wytrwałych
  5. Media obiegły niepokojące doniesienia nt. 500 plus. Minister postawił sprawę jasno
  6. Olbrzymia zmiana w popularnej sieci sklepów. Klienci będą zachwyceni
  7. W warszawskim zoo zamieszkał myszojeleń. Przypomina jelenia, ale ma kończyny o średnicy ołówka
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Plejada

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News