Polsat przekazał straszne informacje z polskich miejscowości. Mnóstwo osób nie żyje

Polsat przekazał straszne informacje z polskich miejscowości. Mnóstwo osób nie żyje Źródło: unsplash/Zoran Kokanovic/

Polsat przekazuje potworne informacje o dramatach w polskich miejscowościach. Jak możemy się dowiedzieć, zmarło mnóstwo osób, a liczba rannych aż mrozi krew w żyłach.

Polsat podaje dane polskich służb, które odbierają mowę. Na przestrzeni kilku ostatnich dni doszło do porażającej liczby wypadków, w których ucierpieli niewinni ludzie. Aż trudno sobie wyobrazić, przez co przechodzą teraz ich bliscy, którzy w wielu przypadkach nie zdołali się nawet z nimi pożegnać. 

Dramatyczne informacje przekazywane przez Polsat. Nie żyje mnóstwo osób 

Tak jak w każdym innym roku, w okresie Wszystkich Świętych, ruszyła akcja "Znicz", która ma na celu zapobieganie wypadkom drogowym. W tym czasie policja zaostrza swoje działania, dokładniej patrolując polskie drogi. Choć zaangażowanie funkcjonariuszy w tych kilku dniach sięga zenitu, służby wciąż nie są w stanie przewidzieć większości zdarzeń. 

Akcja "Znicz" trwała od 31 października do 3 listopada, a wraz z nowym tygodniem pojawiły potworne statystyki. Zgodnie z informacjami przekazywanymi przez Polsat, który opiera swoje wiadomości na doniesieniach policji, w tym roku doszło aż do 268 wypadków, w których zginęło aż 25 osób, a 346 zostało rannych. To jednak nie koniec interwencji funkcjonariuszy, bowiem po częstszych kontrolnych badaniach alkomatem, zatrzymano aż 1245 kierowców, którzy w tych dniach prowadzili pod wpływem alkoholu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Lepiej niż rok temu? 

W zestawieniu z zeszłorocznymi statystykami, ilość wypadków w bieżącym roku jest o 99 mniejsza, jednak patrząc na ich liczbę, to wciąż nie są zbyt pokrzepiające informacje. Jak możemy się dowiedzieć, w zeszłym roku ilość ofiar śmiertelnych oraz rannych była niemal dwa razy większa niż obecnie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny polski muzyk. Zmarł na straszliwą chorobę, osierocił syna

2. Roksana Węgiel przyćmiła Lewandowską. Zdjęcia 14-latki z Cristiano Ronaldo obiegają świat

Zdaniem polskiej policji w czasie tegorocznej akcji "Znicz", najgorszym dniem była niedziela, bowiem zginęło aż 9 osób oraz zatrzymano najwięcej pijanych kierowców. Media podają, że w akcję włączono łącznie 5 tysięcy policjantów drogówki, wspieranych przez funkcjonariuszy innych specjalności i Żandarmerię Wojskową. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zakaz handlu w niedziele będzie ZŁAGODZONY. Skorzystają dwie grupy społeczne
  2. Wypłynęły intymne zdjęcia Michała Szpaka. To zemsta jego przyjaciółki
  3. Dodatkowe 13 emerytury będą niższe niż obiecywano. Rząd wycofuje się z obietnicy?
  4. 44-letnia kobieta skutecznie udawała nastolatkę, żeby zwabić 15-latka do łóżka. Wykorzystała chłopca
  5. Kobieta wstała z ławki i weszła prosto na tory, pod nadciągające metro. Powód jej zachowania dotyczyć może każdego

Źródło: polsat news 

Następny artykuł