Okropne wiadomości Polsatu. Pasażer nagle wyskoczył z auta, potem wszystko wydarzyło się błyskawicznie

Okropne wiadomości Polsatu. Pasażer nagle wyskoczył z auta, potem wszystko wydarzyło się błyskawicznie Źródło: .

Polsat donosi o przerażających wydarzeniach. Z jadącego samochodu wyskoczył 56-letni mężczyzna, a to nie koniec zaskakującej historii.

W środę na drodze krajowej nr 7. doszło do niespotykanego wypadku. Jadący do pracy mężczyźni w pewnym momencie zorientowali się, że ich kolega otwiera drzwi i wyskakuje z samochodu. 

Sześciu mężczyzn jechało rano do pracy popularną zakopianką. W miejscowości Pcim jeden z pasażerów przebudził się, powiedział coś do reszty i niespodziewanie otworzył drzwi samochodu. Pod wpływem prędkości oraz wiatru, wypadł z samochodu na ulicę. Jak relacjonowali pasażerowie, mężczyzna spał cała drogę. Wszystko wydarzyło się błyskawicznie. 

Ciężka droga do pracy

Mężczyzna zmierzający do pracy w Krakowie był pod wpływem alkoholu. Jak się okazało po badaniach lekarzy, poszkodowany miał 0,4 promila alkoholu we krwi. Możliwe, że to było przyczyną jego nagłej decyzji o opuszczeniu pędzącego samochodu. Obrażenia jakich doznał, są poważne. 56-latek po wypadku na szczęście pozostawał przytomny. Przetransportowany został helikopterem do szpitala,gdzie przebywa w bardzo złym stanie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Podczas spaceru w lesie mężczyzna zobaczył łamiący serce widok. Pies był przywiązany metolową linką do drzewa, umierał
2. Andrzej Grabowski powiedział całą prawdę o polskiej polityce. Tak mocnych słów z jego ust jeszcze nie słyszeliśmy

Prowadzący dochodzenie w tej sprawie będą mieli utrudnione zadanie. Jedynymi świadkami całego zajścia są pasażerowie. O tak wczesnych godzinach w Pcimiu na drogach było pusto.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz żonę lub męża? To Ci nie pomoże. Nadchodzi nowy podatek
  2. Tylko te 4 osoby mają NAJWIĘKSZE szanse, by wygrać fortunę tej jesieni. Te znaki zodiaku to niekwestionowani wybrańcy losu
  3. Juror Tańca z Gwiazdami przeżywa dramat. Choruje na straszną chorobę, jego małżeństwo legło w gruzach
  4. Skąd pochodzi Violetta Villas? Niesamowita historia
  5. Dopiero teraz wyszło na jaw. Nietypowe wydarzenia na pogrzebie Woźniak-Staraka, nagle wszyscy zaczęli zdejmować buty

Źródło: Polsat 

Następny artykuł