Dramat w Mazowieckim. Wypadek autobusu, który wiózł dzieci na wycieczkę szkolną

Dramat w Mazowieckim. Wypadek autobusu, który wiózł dzieci na wycieczkę szkolną Źródło: .

Polsat przekazuje niepokojące doniesienia z województwa mazowieckiego. Doszło do wypadku autokaru szkolnego, który wiózł dzieci na wycieczkę szkolną. Niestety, wielu najmłodszych zostało poszkodowanych.

Polsat poinformował o wypadku, do jakiego doszło w województwie mazowieckim. Brał w nim udział autobus, wiozący na wycieczkę grupę uczniów. Według pierwszych doniesień są poszkodowani, w tym dzieci.

Polsat informuje o wypadku z udziałem dzieci. Są poszkodowani

Do zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej 733, w pobliżu miejscowości Parznice, w gminie Kowala. Autokar wiózł na wycieczkę grupę uczęszczających do szkoły w Radomiu nastoletnich uczniów. W pewnym momencie zderzył się z samochodem osobowym, skoda roomster. Jak podejrzewa policja, kierowca autobusu starał się minąć zjeżdżające na lewy pas auto. Manewr nie zakończył się powodzeniem. Doszło do stłuczki, a w jej efekcie autobus wylądował w pobliskim rowie.

Choć większości uczestników wypadku nic się nie stało, jest kilkoro poszkodowanych. Pierwotnie informowano o trzech osobach, które odniosły obrażenia, teraz mówi się już o czterech. Najbardziej ucierpiał kierowca samochodu, którego szybko odwieziony do szpitala. Justyna Leszczyńska z biura prasowego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu informuje, że później zdecydowano się przewieźć do placówki także trzy dziewczynki. Na szczęście ich stan nie jest poważny, obrażenia są lekkie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Obecnie trwa dokładna analiza przebiegu zdarzenia. Droga, do w pobliżu Parznic, na której doszło do wypadku, jest zamknięta, występują spore utrudnienia w ruchu, zalecany jest objazd. Nie wiadomo, jak długo ulica zostanie zablokowana - na miejscu wciąż pracują policjanci.

  1. 68-letnia aktorka nago w Playboyu! Legendarna gwiazda ma ciało jak RAKIETA! Te zdjęcia wbiją was w fotel
  2. Uwielbiany aktor TVP pogrążony w żałobie! Zmarła najważniejsza KOBIETA w jego życiu. Zewsząd spływają kondolencje
  3. Medium, które powstało dzięki Rydzykowi, błaga Polaków o pomoc. Dramatyczna walka o przetrwanie
  4. Kim jest mąż Anny Skury? Gwiazda mówi o swojej rodzinie
  5. Znany na całym świecie polityk znaleziony martwy. Policja wyklucza samobójstwo, wstrząsające informacje Polsatu
  6. Przełom ws. morderstwa 28-letniej Pauliny D. Jej zaginięciem żyła cała Polska

Źródło: Polsat

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu