Znany na całym świecie polityk znaleziony martwy. Policja wyklucza samobójstwo, wstrząsające informacje Polsatu

Znany na całym świecie polityk znaleziony martwy. Policja wyklucza samobójstwo, wstrząsające informacje Polsatu Źródło: .

Polsat poinformował o tajemniczej śmierci znanego na całym świecie polityka. Śledztwo policji trwa i z każdą godziną przynosi jeszcze bardziej wstrząsające fakty w sprawie. Kraj ogarnęła żałoba.

Polsat przekazał niespodziewaną wiadomość o śmierci jednego z najbardziej znanych niemieckich polityków. Cały kraj jest w wstrząśnięty, a napływające informacje jeszcze potęgują szok. Mamy bowiem do czynienia z bardzo tajemniczą sprawą. Okazuje się, że przyczyną zgonu najprawdopodobniej było zabójstwo. Śledztwo jest w toku.

Polsat informuje: niemiecki polityk zabity we własnym domu

Zwłoki Waltera Luebcke znaleziono w nocy z niedzieli na poniedziałek na tarasie jego domu, położonego nieopodal miasta Kassel. Ciało miało ranę postrzałową na głowie. Policja przekazała wstrząsające informacje. Według doniesień, wykluczono już samobójstwo.

Polityk został zamordowany strzałem z bliskiej odległości. Pierwsze oględziny miejsca zbrodni nie przyniosły jednak większych rezultatów - nie znaleziono ani narzędzia zbrodni, ani innych śladów. Policja przyznaje, że w tym momencie nie mają żadnych podejrzeń, nie znany jest także motyw zabójstwa.

Walter Luebcke był od 10 lat ważnym urzędnikiem w okręgu Kassel. Zasiadał też w Landtagu Hesji. Wspominany jest jako polityk zaangażowany, dążący do kompromisów. Uważano go za eksperta w dziedzinie transportu. Aktywnie działał na rzecz rozbudowy autostrad i lokalnego lotniska.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ale nie ze wszystkimi Luebcke żył w zgodzie. Niektóre z jego politycznych inicjatyw budziły spore sprzeciwy u różnych grup. W ostatnim czasie polityk wszedł w konflikt z ekologami - obrońcom środowiska nie podobało się kilka jego decyzji, m.in. o ograniczeniu odprowadzania ścieków. Krytykowali go także przeciwnicy budowy farm wiatrowych na zalesionych terenach, zarzucali mu, że jego działania nie są w tym przypadku bezinteresowne. Luebcke opowiadał się także za przyjmowaniem uchodźców, planował budowę schroniska na terenach zarządzanych przez siebie terenach. To także wywoływało spore protesty mieszkańców.

Walter Luebcke miał 65 lat. Zostawił żonę i dwóch synów. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 68-letnia aktorka nago w Playboyu! Legendarna gwiazda ma ciało jak RAKIETA! Te zdjęcia wbiją was w fotel
  2. Uwielbiany aktor TVP pogrążony w żałobie! Zmarła najważniejsza KOBIETA w jego życiu. Zewsząd spływają kondolencje
  3. Elżbieta II wkroczyła do akcji. Chodzi o rozwód jej wnuka
  4. Tak Jolanta Kwaśniewska mówi do męża, kiedy nikt nie słyszy. Rozczulające
  5. Polacy dostaną spore pieniężne dodatki. Muszą spełnić tylko jeden warunek
  6. Wielka tragedia, nie żyje 5-letnie dziecko. Zginęło od kul kompletnie pijanych policjantów

Źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News