Polsat wznowienie poszukiwań
TOMASZ GOLLA/AGENCJA SE/East News
Konrad Karpiuk - 4 Maja 2020

Wznowiono poszukiwania 3,5-letniego Kacperka. Niestety, policja przekazała złą wiadomość

Polsat poinformował o wznowieniu poszukiwań w sprawie zaginionego w poniedziałek 27 kwietnia 3,5-letniego Kacperka. Służby od samego rana zabrały się za przeczesywanie rzeki Kwisy oraz jej brzegów. Przeszukano już kilka hektarów terenu w Nowogrodźcu i w okolicach. Niestety, od dnia zaginięcia minął już tydzień, a policja nie ma dobrych wiadomości.

Polsat przekazał, że dziś nad ranem rozpoczęto kolejny etap poszukiwań Kacperka. Niestety, wciąż nie udało się go znaleźć. Trwają przeszukania nie tylko rzeki, ale także ogródków działkowych. Przesłuchiwani się potencjalni świadkowie. Niestety, po podsumowaniu zebranych materiałów, policja nie ma dobrych wieści.

Polsat podał informacje o wznowieniu poszukiwań Kacperka

Jak przekazał rzecznik dolnośląskiej policji, Kamil Rynkiewicz, wciąż nie nastąpił przełom w poszukiwaniach. To bardzo zła wiadomość, bowiem szansa na odnalezienie dziecka żywego jest już minimalna w przypadku, jeżeli faktycznie był to wypadek. Tym bardziej, że w poszukiwania zaangażowano bardzo liczne siły, włącznie z okolicznymi mieszkańcami, którzy przeszukiwali okolicę wskazaną przez jasnowidza Jackowskiego. Brak przełomu oznacza również, że policja tak naprawdę wciąż nie wie, co się stało i błądzi nieco po omacku.

Dodał także, że poszukiwania są prowadzone w Nowogrodźcu i tamtejszej rzece. Przeszukiwanie okolicy, w tym ogródków działkowych i torów kolejowych nie dało efektów.

MężczyznaAkcja ratunkowa zakończyła się tragicznie. Właśnie dotarła do nas bardzo smutna wiadomość z południa PolskiCzytaj dalej

- Najbardziej prawdopodobna wersja wydarzeń zakłada, że chłopiec, który przebywał razem z ojcem i jego znajomym na terenie ogródka działkowego, w wyniku nieuwagi ojca oddalił się i doszło do wypadku, wskutek którego chłopiec wpadł do rzeki - mówił prokurator Tomasz Czułowski, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze.

Ojciec dziecka przesłuchany i zatrzymany

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mąż -metamorfoza byłej żonyZaniedbana kobieta rozwiodła się po 44 latach małżeństwa. Przeszła diametralną metamorfozę, mąż będzie płakał ze złościCzytaj dalej

Chłopiec w momencie zaginięcia znajdował się pod opieką ojca. Według informacji medialnych mężczyzna podczas zatrzymania przez policję był pod wpływem alkoholu. Jak jednak twierdzi jego żona, napił się dopiero po zaginięciu Kacperka. Mężczyzna został również zatrzymany, gdyż był poszukiwany za kradzież. Tę decyzję służb skrytykował Krzysztof Rutkowski.

Dzisiaj grzeje:

1. Rząd w ostatniej chwili wprowadził ważne zmiany. Cofnięto wiele zakazów
2. Córka Kasi Kowalskiej nie miała koronawirusa. Nowe doniesienia wychodzą na jaw

- Ojciec w trakcie przesłuchania wyjaśniał, że stracił dziecko z oczu. Gdy nie mógł go odnaleźć, zawiadomił policję. Był pod wpływem alkoholu, badanie potwierdziło zawartość 0,7 promila. Mężczyzna został zatrzymany, ponieważ był poszukiwany do odbycia kary za przestępstwa przeciwko mieniu - tłumaczyła we wtorek oficer prasowa policji w Bolesławcu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tragiczne informacje na samym początku tygodnia. MZ podało najnowsze dane
  2. Smutna wiadomość dotarła do Polski. Nie żyje młody gwiazdor. Tragiczny wypadek w dniu urodzin
  3. Mama Kacperka nie mogła dłużej ukrywać prawdy. Wiadomo już, co wydarzyło się tuż przed zaginięciem chłopca
  4. Dramat w rodzinie Donalda Tuska. Córka byłego premiera przekazała smutną wiadomość
  5. Zwrot akcji ws. córki Kasi Kowalskiej. Ujawniono, w jakim naprawdę jest stanie
  6. Rewolucyjny przepis na gołąbki. Dużo szybszy od tradycyjnego, idealny dla zapracowanych

Kobieta amputacja nógUżywała popularnego produktu do higieny tylko dla pań. Musieli jej amputować nogi, teraz ostrzega inne kobietyCzytaj dalej

Źródło: Polsat

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News