Polsat Paweł Królikowski
instagram.com twojatwarzbrzmiznajomo
Weronika Wasiak - 4 Maja 2020

Niesłychane, jak Polsat potraktował Pawła Królikowskiego. Antek ujawnił całą prawdę, ciężko powstrzymać łzy

Tak Polsat potraktował Pawła Królikowskiego, którego przyszło na pożegnać z końcem lutego tego roku. W czasie wywiadu jego najstarszy syn, Antek Królikowski, postanowił ujawnić całą, zaskakującą prawdę. Nikt nie spodziewał się takich informacji, trudno powstrzymać łzy.

Studio stacji Polsat było dla niego drugim domem. Mimo problemów zdrowotnych Paweł Królikowski starał się do ostatnich dni wypełniać wszystkie swoje obowiązki, co jak sam wielokrotnie powtarzał, sprawiało mu wiele przyjemności. Aktor przez lata był związany ze stacją. Cieszył się ogromną sympatią ze strony widzów. Koledzy i koleżanki po fachu widzieli w nim oddanego przyjaciela, a niekiedy nawet przykładnego ojca służącego dobrą radą. Ponad dwa miesiące po śmierci Pawła jego najstarszy syn ujawnił, jak potraktował go Polsat. Nieprawdopodobne wyznanie.

Zagadka może być prawidłowo rozwiązana tylko przez najbystrzejsze osoby.Wśród cyfr kryje się kilka liter B. Tylko 2% społeczeństwa jest w stanie znaleźć wszystkie w 15 sekundCzytaj dalej

Antek Królikowski ujawnił, jak Polsat potraktował jego tatę

Głównym zajęciem Pawła Królikowskiego, oczywiście na antenie Polsatu, było występowanie w charakterze jurora w muzycznym show"Twoja twarz brzmi znajomo". Niedługo przed tym, jak na dobre trafił do szpitala, udało mu się również zaangażować w serial "W rytmie serca". Niestety, był to ostatni raz, kiedy aktor stanął przed kamerami. W weekendowym wywiadzie Antka Królikowskiego w transmisji na żywo, cytowanym przez "Fakt", gwiazdor nawiązał do ostatnich dni spędzonych z tatą, a także ich ostatniej współpracy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

MięsoPołożyła kostkę lodu na grillowanym mięsie. Efekt powala, każdy chce poznać jej genialny sekretCzytaj dalej

- Wiedziałem, że to jest świetny pomysł, żeby z tatą jeszcze popracować. Tata starał się do ostatnich swoich dni. Niestety przedwcześnie odszedł od nas, to jest bardzo smutne - mówił Antek Królikowski w transmisji organizowanej przez Polsat.

Z ust 31-latka padły rozrywające serce słowa, gdy nawiązał do choroby ojca, którą ten starał się do końca łączyć z życiem zawodowym. Antek przyznał, że stacja zachowała się w niesamowity sposób, dając Pawłowi wiele szacunku oraz wsparcia.

Dzisiaj grzeje:

1. Policja przekazała fatalne informacje. Chłopiec nie żyje, zabił go własny ojciec

2. Córka Kasi Kowalskiej nie miała koronawirusa. Nowe doniesienia wychodzą na jaw

- Produkcja zachowywała się wobec nas w sposób niezwykły. To było fantastyczne. Np. mimo że on nagle nie mógł przyjechać na zdjęcia, to po prostu wszyscy absolutnie okazali zrozumienie tacie, że niestety nie wygląda to wszystko tak, jak miało wyglądać. On zawsze tak podchodził do życia, że praca jest najważniejsza i facet musi pracować. Do końca swoich dni był aktywny i bardzo dużo ludzi mu pomagało w tym, żeby mógł swoją aktywność prowadzić - mówił Antek Królikowski, podkreślając, jak ważny dla jego taty był program "Twoja twarz brzmi znajomo" - Był dla niego bardzo ważnym projektem. (...) kochał tych wszystkich artystów, naprawdę się zaangażował - dodał.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tragiczne informacje na samym początku tygodnia. MZ podało najnowsze dane
  2. Smutna wiadomość dotarła do Polski. Nie żyje młody gwiazdor. Tragiczny wypadek w dniu urodzin
  3. Ujawniono, co chirurg powiedział do Królikowskiego tuż przed operacją. Włos się jeży na głowie
  4. Genialny trik na wyczyszczenie przypalonego żelazka. Wystarczą 2 tanie składniki, a w kilka sekund będzie jak nowe
  5. Szymon Hołownia zalany łzami prosi Polaków o pomoc. Potrzebne są ogromne pieniądze
  6. Rewolucyjny przepis na gołąbki. Dużo szybszy od tradycyjnego, idealny dla zapracowanych

Kobieta amputacja nógUżywała popularnego produktu do higieny tylko dla pań. Musieli jej amputować nogi, teraz ostrzega inne kobietyCzytaj dalej

Źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News