Wydało się, że gwiazdor show Polsatu grał w ostrych filmach dla dorosłych. "Ze spermą jej do twarzy" to dopiero początek jego kariery

Wydało się, że gwiazdor show Polsatu grał w ostrych filmach dla dorosłych. "Ze spermą jej do twarzy" to dopiero początek jego kariery Źródło: materiały prasowe

Polsat zdecydował się zaangażować gwiazdora o bardzo intrygującej przeszłości. Na jaw wyszły jego wcześniejsze dokonania w pracy przed kamerą. Okazało się, że nie stronił od odważnych ról.

Polsat z mocnym przytupem rozpoczął swoją jesienną ramówkę. Już wczoraj został zaprezentowany zupełnie nowy reality show stacji, który ma być odpowiedzią na wznowiony przez TVN program "Big Brother". Jednak Polsat zdecydował się uderzyć w nieco inny kontent, ponieważ postawił przede wszystkim na chemię, która może pojawić się pomiędzy uczestnikami.

"Love Island" miało wczoraj swoją premierę, podczas której widzowie mogli zapoznać się z uczestnikami wysłanymi do luksusowej hiszpańskiej willi. Warto wspomnieć, że wszyscy są samotni, a także atrakcyjni, więc możliwe, że akcja programu bardzo szybko nabierze tępa. Jak na razie na jaw prawda o przeszłości jednego z uczestników, który ma już doświadczenie z pracą przed kamerą.

Uczestnik show telewizji Polsat grał w filmach dla dorosłych

Dominik pojawił się w willi jako drugi i przedstawił się jako kucharz. Nie wykluczone, że właśnie taki jest jego zawód wyuczony, ale widzom bardzo szybko rzuciły się w oczy pewne szczegóły na jego ciele. To właśnie one zdradziły jego poprzednią karierę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Chodzi dokładniej o charakterystyczną bliznę na brzuchu po prawej stronie oraz specyficzne kolczyki. Dzięki temu część internautów zorientowała się, że Dominik występował wcześniej w filmach dla dorosłych o bardzo jednoznacznych tytułach, jak chociażby "Ze spermą jej do twarzy".

Oczywiście to nie jedyna produkcja dla dorosłych, w której wystąpił, można go było również zobaczyć w filmach z serii "Podrywaczki". Jednak w tych produkcjach występował pod innym imieniem, a dokładniej Robert. Mimo to można zobaczyć, że jego wygląd praktycznie się nie zmienił od tamtego czasu.

Dzisiaj grzeje: 1.Tragedia na rozpoczęciu roku szkolnego w szkole podstawowej. 8 dzieci nie żyje, wiele innych jest rannych po incydencie w zagranicznej placówce
2. Koniec świata nastąpi za 11 dni? Naukowcy twierdzą, że TYM razem Ziemia może eksplodować 

Ciężko raczej oczekiwać, że Dominik będzie przechwalał się swoją przeszłością w telewizji przed pozostałymi uczestnikami, ale fakt, że dostał się on do programu, może sugerować, że czekać nas mogą naprawdę niespodziewane zwroty akcji. Nie wykluczone również, że kontrowersje związane z nim przyciągną jeszcze większą widownię przed telewizory.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dramat rodzin z całej Polski. Za śmieci zapłacą 1728 złotych!
  2. Panna młoda weszła do kościoła i nagle zapadła grobowa cisza. Pan młody prawie zemdlał ze wstydu, gdy zobaczył, co niesie na rękach
  3. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach. 8-letnia panna młoda zmarła podczas nocy poślubnej
  4. Rodzina królewska zawsze zabiera w podróż własną krew. Właśnie ujawniono dlaczego
  5. Ranna kobieta czekała na pomoc, zamiast tego została jeszcze bardziej skatowana. Dramat we wrocławskim szpitalu

źródło: Pudelek

Następny artykuł