Dramat na apelu z Morawieckim. 60 dzieci w szpitalu polowym, wstrząsające doniesienia Polsatu

Dramat na apelu z Morawieckim. 60 dzieci w szpitalu polowym, wstrząsające doniesienia Polsatu Źródło: Pikio.pl

Polsat przedstawił szokujące doniesienia na temat apelu Mateusza Morawieckiego. W trakcie przemowy premiera aż 60 dzieci miało trafić do szpitala. Organizatorka wydarzenia tłumaczy nietypową sytuację.

Polsat poinformował dzisiaj swoich widzów o bardzo niecodziennej sytuacji, która miała miejsce w trakcie apelu Mateusza Morawieckiego. Dowiedzieliśmy się, że podczas przemowy premiera aż 60 dzieci trafiło do szpitala polowego, co wywołało wielki niepokój. Organizatorka wydarzenia zebrała informacje co do tajemniczego zdarzenia i przekazała je mediom. 

Trudno przypomnieć sobie podobną sytuację z przeszłości. Wiele osób zastanawiało się, dlaczego aż tyle osób potrzebowało natychmiastowej pomocy medycznej. Co ciekawe, sama organizatorka przekazuje, że dzieci zasłabły, dodając, że uważa tą liczbę za niską. Wiele osób oburzyły jej słowa, bo tego typu zdarzenie nie może zostać uznane za normalne w żadnej sytuacji i nie powinno się go marginalizować.

Polsat informuje o tajemniczym zasłabnięciu dzieci

Mateusz Morawiecki pojawił się dzisiaj w Rybakach na Warmii, gdzie miał okazję przemawiać do harcerzy. Na miejscu trwały obchody 30-lecia założenia Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej. Podczas apelu premiera do przebywających tam młodych osób doszło do przerażającej sytuacji, której nie dało się początkowo w żaden sposób wytłumaczyć.

Okazało się, że aż 60 dzieci straciło przytomność w trakcie przemówienia, choć straż pożarna wspominała, że liczba ta może być nawet trzykrotnie wyższa. Organizatorka zlotu harcerzy stanowczo wyklucza tak wysoką liczbę, wspominając o powodach zasłabnięcia.

Polsat przekazuje szokujące wiadomości

- Najprawdopodobniej jest to wynik zmęczenia wynikającego z podróży i bardzo zmieniającej się pogody. Są duże różnice temperatur, podczas apelu harcerze stali - stwierdziła rzeczniczka ZHR Barbara Sobieska. Wygląda więc na to, że jedynym powodem nietypowej sytuacji jest wyjątkowy upał.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż wysłał Marcie sms-a z Anglii. Zatkało ją, gdy zobaczyła treść wiadomości
2. Dostaniesz kolejną trzynastą emeryturę! Jest tylko jeden warunek

Rzeczniczka dodała, że harcerzom natychmiast udzielono pomocy i teraz żadnemu z nich nie zagraża niebezpieczeństwo. Pomimo zapewnień wiele osób przejęło się nietypowym wydarzeniem podczas spotkania z politykiem. Liczba osób, które zasłabły w związku z działaniem słońca robi wrażenie na wielu internautach.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wnuczka znanego aktora TVP zmaga się z nieuleczalną chorobą. ”Człowiek o tej chorobie nic nie wie, dopóki się z nią nie zetknie”
  2. Nie żyje legendarny aktor "Złotopolskich". Tysiące Polaków pogrążyło się w żałobie
  3. Polsat poinformował o koszmarnych wydarzeniach za granicą. 9 osób zamordowanych, 26 rannych
  4.  Do seniorów trafią ogromne pieniądze. Kwoty zwalają z nóg, a dojdzie do tego już wkrótce
  5. Pies był uwiązany na łańcuchu przez 10 lat. Jego reakcja, gdy został uwolniony miażdży serce  

źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News