Polsat informuje o tragicznym wypadku. Wbił się w ciężarówkę i spłonął, bo chciał uniknąć czołówki

Polsat informuje o tragicznym wypadku. Wbił się w ciężarówkę i spłonął, bo chciał uniknąć czołówki Źródło: facebook.com/osp-brzoza

Polsat poinformował o wielkiej tragedii, która rozegrała się wczorajszej nocy. Mężczyzna prowadzący pojazd, bojąc się czołówki, wbił się w ciężarówkę i poniósł śmierć, płonąc żywcem we wraku swojego pojazdu.

Polsat z samego rana przeraził swoich widzów. Stacja telewizyjna poinformowała o niebezpiecznym zdrarzeniu drogowym, jaki miał miejsce w niewielkiej miejscowości Emilianowo. Kierowca prowadzący samochód osobowy bał się czołowego zderzenia, więc wjechał w nadjeżdżającą z drugiej strony ciężarówkę. Jakby tego było mało, na miejscu wybuchł pożar. 

Polsat poinformował o wielkim dramacie na polskich drogach. Ofiara wypadku spłonęła żywcem

Do opisywanego zdarzenia doszło dzisiaj w godzinach porannych. Pojazd prowadzony przez jednego z kierowców zboczył ze swojego pasa ruchu. Wszystko przez nadjeżdżający z daleka samochód, który próbował wymijać na trzeciego. Przestraszony mężczyzna zjechał z pasa ruchu i uderzył w nadjeżdżającą ciężarówkę.

- Droga krajowa nr 10 została zablokowana między Toruniem i Bydgoszczą po wypadku, który miał miejsce w Emilianowie (woj. kujawsko-pomorskie) - poinformowała w środę GDDKiA.

Niestety w wyniku zderzenia doszło do pożaru. 

- Pojazd osobowy chcąc uniknąć zderzenia z innym pojazdem wyprzedzającym "na trzeciego" zjechał z pasa ruchu i wjechał pod ciężarówkę zapalając się. Akcja gaśnicza już się zakończyła. W wypadku zginęła jedna osoba. Był to kierowca samochodu osobowego - powiedział rano dyżurny z Punktu Informacji Drogowej bydgoskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Karol Kończal.

Według doniesień dziennikarzy obecnych na miejscu tragedii, mężczyzna spłonął żywcem we wraku swojego samochodu, a interweniujące służby miały wynieść zwęglone, ludzkie ciało z rozbitego auta.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja interweniuje na miejscu wypadku

Tak przerażające zdarzenie spotkało się z natychmiastową reakcją służb, które czym prędzej pojawiły się na miejscu wypadku. Strażacy w liczbie dziesięciu zastępów udali się na miejsce zdarzenia i zaczęli akcję gaśniczą, która dobiegła już końca. Jak na razie na drodze wciąż pracuje policja, która wraz ze strażakami usuwa skutki zdarzenia.

Według doniesień ze strony policji, utrudnienia na drodze będą usuwane do ok. godziny 10:00 rano. Interweniujące służby poprowadziły objazd ze strony Bydgoszczy ulicami Jana Pawła II, a w Toruniu przez ulicę Nowotoruńską.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat Aleksandry Kwaśniewskiej! Po latach zdradziła bolesną tajemnicę o swoim ojcu i aborcji
  2. Anna Komorowska w dniu ślubu z Bronisławem wyglądała jak milion dolarów! Ujawniono ich zdjęcie ślubne. Nie poznacie prezydenta!
  3. Dominika Gwit wpadła w furię. "Jestem piękną kobietą"; "Mam to w d*pie!"
  4. Gdzie mieszkała Edyta Górniak zanim zdobyła sławę? Bardzo biedne warunki, aż ciężko uwierzyć, że tu dorastała gwiazda
  5. Edyta Jungowska wraca do telewizji! Ale fani Bożenki nie mają powodu do radości
  6. Jak dbać o psy i koty podczas upałów? Jest kilka sprawdzonych sposobów

Źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News