Superpiękność Polsatu przekazała radosną nowinę. Rodzina się powiększyła, serdecznie gratulujemy

Superpiękność Polsatu przekazała radosną nowinę. Rodzina się powiększyła, serdecznie gratulujemy Źródło: instagram/maldubowska

Polsat pokazał Polakom niebywały talent, ale także urodę aktorki, która dziś podzieliła się radosną nowiną. Jej rodzina się powiększyła. Serdecznie gratulujemy młodej mamie.

Polsat produkuje jeden z najpopularniejszych seriali, który sprawił, że przepiękna kobieta zyskała niebywałą popularność. Dziś aktorka podzieliła się fantastyczną nowiną. Fani telewizji Polsat cieszą się razem z ukochaną aktorką. 

Widzowie Polsat przesyłają serdeczne gratulacje

Jedna z najpiękniejszych gwiazd telewizji Polsat w mediach społecznościowych pochwaliła się radosną nowiną. Widzowie telewizji Polsat od razu zaczęli przesyłać pięknej aktorce gratulacje. 

Malwina Dubkowska znana jest z serialu "Przyjaciółki" emitowanego przez telewizję Polsat, gdzie wcieliła się w postać Zosi. Widzowie mogą ją też kojarzyć z serialu "Pułapka", który stał się wielkim hitem stacji TVN. Aktorka ma 22 lata i wydawało się, że nie tak dawno informowała o swojej ciąży, a już dziś dzieli się w sieci radosnymi nowinami. 

DALSZY CIĄG TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazda telewizji Polsat podzieliła się z internautami radosnymi nowinami

Gwiazda serialu Polsat podzieliła się radosną nowiną na Instagramie. Od razu przy informacji o przyjściu na świat maluszka, podzieliła się jego imieniem. 

- 28 stycznia, godz. 6:39 urodził się nasz synek William. Nasze szczęście, ogromna radość i wzruszenie jest nie do opisania! Skrzynka pęka w szwach od wiadomości gratulacyjnych, nie nadążam, wybaczcie dlatego z tego miejsca bardzo, bardzo dziękujemy za wszystkie serdeczne słowa i gratulacje - podpisała zdjęcie.

Maleńki synek gwiazdy Polsat otrzymał wyjątkowe imię - William. Zdjęcie zamieszczone w sieci pokazuje nie tylko maluszka, ale i jego rodziców. 

Dzisiaj grzeje: 1. Para młoda razem z gośćmi weselnymi zginęła na miejscu. Tragedia chwilę po ślubie

2. Nie ma już wątpliwości, wiadomo co z Paweł Królikowskim. Doszło do niespodziewanego zdarzenia

Na zdjęciu widać szczęśliwych rodziców z małym Williamem. Malwina Dubkowska znana z serialu "Przyjaciółki" emitowanego przez telewizję Polsat, poświęci teraz czas swojej rodzinie, skupiając się na otoczeniu maluszka, jak najlepszą opieką. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy udaru mózgu. Każdy z nas powinien je znać
  2. Nie żyje legenda światowej piłki. Dwukrotnie zagrał w finale mundialu
  3. Polska wstrzymała oddech, dziewczynka stała się najmłodszą matką w kraju. Ojciec dziecka był o wiele starszy, tysiące osób żyło ich tragedią
  4. Dziecko umarło w wielkim bólu. Mama z przyjacielem dokonali dekapitacji 8-miesięcznej Hani
  5. Pies utknął w drzewie, po czym zmarł. Znaleziono go dopiero po 50 latach, widok odbiera mowę

źródło: radiozet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News