Przerażające informacje w Polsacie. Pojechali na pogrzeb, nie wiedzieli, że na własny

Przerażające informacje w Polsacie. Pojechali na pogrzeb, nie wiedzieli, że na własny Źródło: .

Polsat donosi o przerażającym wydarzeniu. Jechali na pogrzeb i nie sądzili, że podczas tej podróży spotka ich tragedia. Zanim dotarli do celu, doszło do wypadku.

Polsat przekazał przerażające informacje dotyczące okropnego zdarzenia. Jechali na pogrzeb, a później wskutek nieszczęśliwego wydarzenia stracili życie. Czasem wystarczy moment nieuwagi, żeby doszło do nieodwracalnej tragedii. 

Polsat informuje o decyzji sądu 

Polsat poinformował o finale sprawy sądowej związanej z wypadkiem, który miał miejsce 28 grudnia 2017 r. w Raniewie w województwie pomorskim. Doszło wtedy do zderzenia Renaulta Scenica z BMW. 4 pasażerów, którzy jechali pierwszym pojazdem, zginęło na miejscu.

Sprawca zdarzenia Adrian G. usłyszał właśnie wyrok sądu. Ofiary jechały na pogrzeb, nie spodziewały się, że zakończy się tym, że same stracą życie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ  

Kara dla sprawcy 

24-letni Adrian G. jechał autem marki BMW drogą wojewódzką nr 521 z prędkością 200 km/h. Gdy wchodził w zakręt i miał na liczniku 150 km/h, uderzył w samochód marki Renault Scenic, którym podróżowały 2 starsze pary. Jak się później okazało, jechały tego dnia na pogrzeb. 

- Pojechała rodzina na pogrzeb, no i wrócili na swój. To jest trauma, bo to tak naprawdę połowa najbliższej rodziny - brzmiały smutne słowa Agaty Wasilewskiej, której bliscy zginęli. 

Sąd Rejonowy w Kwidzynie skazał 24-latka na 8 lat więzienia. Dodatkowo Adrian G. otrzymał zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych przez 15 lat. Jego nieodpowiedzialna jazda doprowadziła do śmierci 4 niewinnych osób. Tej tragedii można było uniknąć, gdyby kierowca zastosował się do przepisów. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat legendarnej polskiej aktorki. Miała urodę, sławę i bogactwo, ale nie mogła spełnić największego marzenia. Będziecie płakać 
2. Ojciec gwałcił swojego małego syna, a później oddawał swoim kolegom. Na jaw wyszły koszmarne kulisy sprawy, tylko dla osób o mocnych nerwach

Tego dnia wraz ze sprawcą podróżowali jego bracia. Kierowca popisywał się przed nimi szybką jazdą i prosił ich, żeby nakręcili film pokazujący jego umiejętności za kółkiem. Nagranie to okazało się cennym dowodem w tej sprawie, potwierdzającym winę Adriana G. Sprawca przyznał się do winy i usiłował się tłumaczyć tym, że jedynie testował możliwości auta. Te testy zakończyły się niestety ogromną tragedią. Nic już nie przywróci życia tym niewinnym osobom.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niemieckie problemy dotarły do Polski. Mamy najgorsze prognozy w historii
  2. Uwielbiana bohaterka serialu ''Na dobre i na złe'' rezygnuje z pracy na planie. Fani są załamani
  3. Jackowski zdradził, co już niedługo wydarzy się w naszym kraju. Dla Polaków to już będzie za dużo
  4. Wszyscy byli zaskoczeni po tym, jak Agata Duda zachowała się względem chłopczyka. Wszystko uwieczniono na zdjęciu (FOTO)
  5. Ewa Farna w żałobie. Pożegnała mężczyznę bardzo bliskiego jej sercu

Źródło: Polsat News 

Następny artykuł