Widzowie Polsatu długo czekali na takie iskry. Zadarła nogi ku sufitowi, kołdra aż latała

Widzowie Polsatu długo czekali na takie iskry. Zadarła nogi ku sufitowi, kołdra aż latała Źródło: .

Polsat od września rozpoczął emisję programu "Love Island", który z dnia na dzień zyskuje coraz większą oglądalność. Widzowie miłosnego show musieli jednak trochę poczekać, aby zobaczyć prawdziwe iskry. Teraz się doczekali, ponieważ jedna z par postanowiła pójść na całość.

Polsat postanowił stworzyć konkurencyjny do "Big Brothera" program, w którym można zobaczyć o wiele więcej niż w TVN-ie, czyli seks, goliznę i łzy. Połączeni w pary uczestnicy mogą korzystać z tzw. kryjówki, w której mogli wyładowywać swoje napięcia erotyczne. Jednak Franek i Marietta nie pofatygowali się do sekretnego miejsca, tylko zabawiali się ze sobą na oczach współlokatorów.

Miłosne uniesienie w telewizji Polsat

Charakterystyka programu "Love Island" polega na dobieraniu w pary ludzi, którzy spędzają ze sobą kilka tygodni w pięknej willi na wyspie. Uczestnicy nie mają dostępu do telefonów ani internetu. Nie mogą także kontaktować się z bliskimi. W kolejnych odcinkach pojawiają się nowi mieszkańcy, a uczestnicy podobierani w pary decydują, czy zamieniają partnera czy też pozostają z obecnym. Program obfituje w wiele miłosnych doznań, a w ostatnim odcinku jedna z par poszła na całość. 

Uczestnicy mogą korzystać z tzw. kryjówki, w której mogą oddać się namiętnym doznaniom, jednak Marietta i Franek postanowili pobaraszkować w towarzystwie swoich współlokatorów. Wszystko zaobserwował uczestnik Damian, który pospiesznie poszedł przekazać nowinę pozostałym uczestnikom. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- To było o 3 w nocy. Nie wiem, jak mogliście spać. Chyba sprawa jasna jest po prostu - powiedział Damian do pozostałych uczestników. 

- Ja nie mogłem spać. Tak patrzę, zerkam, cmoki, cmoki, cmoki. Mówię, ok, dobra, a potem tylko patrzę noga w górze. Na początku było spokojnie, nabierało to tempa, a później widziałem już tylko, jak kołdra latała - podsumował uczestnik. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny wokalista. Zmarł po ciężkiej chorobie, opłakują go gwiazdy
2. Andrzej Duda przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje Bohater naszych czasów

Ciekawski Damian zdołał nawet zaobserwować w jakiej pozycji uprawiali seks jego współlokatorzy. 

- Ona była na górze, czy gdzie była? - dopytywała zaciekawiona uczestniczka Ada.

- Bokiem - odpowiedział Damian.

- Bokiem? To jak noga w górze? - pytała 20-latka.

Jak się okazało nie tylko Marietta i Franek ulegli miłosnemu uniesieniu. Inna uczestniczka programu, Sylwia przyznała, że razem ze swoim partnerem Mikołajem "zaczęły się szmery-bajery". Jak widać uczestnicy programu nie próżnują i takimi zachowaniami walczą o jak najdłuższe pozostanie w programie.

Screen/Polsat/Love Island Wyspa Miłości

 

Najlepsze newsy dnia:

  1. DRAMAT Tesco. Przez zakaz handlu może zniknąć z Polski
  2. W dniu ślubu teściowa szepnęła jej coś na ucho. Panna młoda prawie zemdlała. Nic dziwnego - to było straszne
  3. Żona nigdy miała nie poznać prawdy. Mężczyzna otworzył list od kochanki i zemdlał na oczach małżonki
  4. Rewolucyjny pomysł na paznokcie hybrydowe wywołuje zachwyt. Piorunujące psie motywy sprawiają, że pazurki są nieziemskie
  5. Niesamowite informacje dotyczące majątku po Zbigniewie Wodeckim. Żona podjęła decyzję

źródło: Pudelek 

Następny artykuł