Napadli na bank z ciupagą i pistoletem-zabawką. Dali się przegonić krzesłem, nagranie zwala z nóg

Napadli na bank z ciupagą i pistoletem-zabawką. Dali się przegonić krzesłem, nagranie zwala z nóg Źródło: Częstochowska Policja

Polsat News opublikował nietypowy materiał relacjonujący napad na bank. Sprawcy wdarli się do placówki uzbrojeni w ciupagę i pistolet-zabawkę. Pracownik instytucji zdołał wystraszyć napastników, używając w tym celu krzesła. Materiał wprost zwala z nóg, pomysłowość rabusiów nie zna granic. Nagranie stało się hitem internetu.

Napad na bank, którego dokonało dwóch mężczyzn w Częstochowie z pewnością przejdzie do historii i zapisze się w pamięci tamtejszych funkcjonariuszy policji. Rabusie, którzy postanowili okraść placówkę, wykazali się niesamowitą kreatywnością i pomysłowością. Groźne przestępstwo w ich wykonaniu stało się zaskakująco zabawne i szybko zainteresowało całe rzesze internautów. 

Polsat News poinformował o napadzie na bank

Do nietypowego zdarzenia doszło w ubiegłą sobotę przy Alei Wyzwolenia w Częstochowie. Złodzieje uzbrojeni w ciupagę i pistolet-zabawkę wtargnęli do placówki z zamiarem sterroryzowania pracownika i wyłudzenia pieniędzy. Mężczyźni mieli już doświadczenie w karierze przestępczej. Na swoim koncie zanotowali liczne "sukcesy". Dziwią więc okoliczności zdarzenia. Metoda, którą wybrali, wydaje się być kuriozalna. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pracownik banku wykazał się nie lada odwagą. Gdy zobaczył rabusiów, którzy wtargnęli do budynku, chwycił za pobliskie krzesło i zaczął ich przeganiać. Jego starania przyniosły nieoczekiwany skutek. Przestępcy natychmiast rzucili się do ucieczki. Nieopodal w samochodzie czekał na nich wspólnik. Na szczęście przestępcy wykazali się nieudolnością i wpadli w ręce funkcjonariuszy policji.

- Całą sytuację zaobserwowali policjanci z wydziału kryminalnego KMP w Częstochowie, którzy w tym czasie pełnili służbę w pobliżu. Podjęli natychmiastowe i zdecydowane działania, dzięki czemu zatrzymali sprawców - powiedziała w rozmowie z Polsat News aspirant sztabowy Marta Kaczyńska, która pracuje w częstochowskiej policji.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Kilkunastu pasażerów autokaru rannych, kłęby dymu. Trwa czarna seria na początek wakacji w Polsce

2. Skutki pandemii, których nie przewidziano. Pilny apel pediatrów

Mężczyźni, którzy dopuścili się napadu, natychmiast usłyszeli zarzuty. Prokurator zarządził dla wszystkich trzymiesięczny areszt. Każdemu z nich grozi do dwunastu lat więzienia. Na ten moment tylko jeden z nich przyznał się do popełnienia przestępstwa. Dwóch napastników jest dobrze znanych policji. Po interwencji zatrzymano trzy osoby, które przed pięcioma laty okradały bankomaty.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nikt go nie powstrzymał i nagle wtargnął na wizję, kiedy Magda Gessler udzielała wywiadu. Widzów TVN całkowicie zaskoczył widok ogromnego psa
  2. Tragiczna wiadomość obiegła media. Mistrz świata nie żyje, miał zaledwie 52 lata
  3. Panna młoda zabroniła 14-letniej siostrze być druhną. Powód zwala z nóg, ręce opadają
  4. Mama zrobiła zdjęcie umierającej córce. Kilka miesięcy później spojrzała na nie i zamarła
  5. Maleńkie bliźniaczki spały, gdy rzucił się na nie pies. Mama nie była w stanie powstrzymać tragedii
  6. Przykre wiadomości o Waldusiu ze ”Świata według Kiepskich”. Jego żona ujawniła wstrząsające kulisy małżeństwa

Źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News