Media przemilczają najlepszy występ na Sylwestrze z Polsatem. Tylko o Krawczyku jest ciszej

Media przemilczają najlepszy występ na Sylwestrze z Polsatem. Tylko o Krawczyku jest ciszej Źródło: youtube

Polsat na Sylwestra zaprosił gwiazdę światowego formatu. Jej występ został okrzyknięty najlepszym podczas całego koncertu, ale okazuje się, że media ani słowem o nim nie wspominają. Zdaje się, że mówi się o nim mniej, niż o Krzysztofie Krawczyku.

Polsat przyciągnął na swojego Sylwestra pełno gwiazd. Jak co roku mogliśmy podziwiać polskich artystów, którzy swoim śpiewem, razem z nami żegnali nowy rok i wkraczali w następny. "Sylwestrowa Moc Przebojów" nie mogła się odbyć bez jednej z największych gwiazd. Występ piosenkarza jest określany najlepszym, dlaczego więc nikt o nim w mediach nie wspomina?

Sylwester z telewizją Polsat i występ o którym nikt nie wspomina 

"Sylwestrowa Moc Przebojów" zgromadził na swojej scenie piosenkarzy, piosenkarki i zespoły polskie, jak i zagraniczne. Zaleźli się wśród nich Cleo, Roni Ferrari czy Sławomir. Polsat zaprosiło także Captain Jack, czyli niemiecki zespół, który zyskał niezmierną popularność w naszym kraju. 

To właśnie Captain Jack dał najlepszy wstęp, o którym media milczą. Na scenie wyśpiewano największe hity, publiczność śpiewała razem z wokalistami, tańcząc i bawiąc się na całego. Kiedy w sieci pojawiło się nagranie z występu Captain Jack, internauci zgodnie uznali, że był to najlepszy występ, jaki w tym roku pokazała telewizja Polsat. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- I to jest, no nie oszukujmy się, lata 90 to najlepsza muzyka, najlepsze piosenki jakie powstały no! Eurodance to dzieciństwo wielu ludzi, którzy uwielbiają tą muzykę, z resztą, ja urodziłam się w latach 2000-2010 i kocham te muzykę. I powiedzmy sobie szczerze, dzisiejsza młodzież nie wie co to znaczy piosenka, bo dzisiejsze chałatajstwo tak nazwać nie można (pisownia oryginalna) - napisała jedna z internautek pod zamieszczonym w sieci występem Captain Jack.

Polsat zabawiał widzów do białego rana bez udziału Krawczyka

Dzisiaj grzeje: 1. Maryla Rodowicz dała jednoznaczny sygnał na Sylwestrze Marzeń. Kurskiemu się nie spodoba

2. Dziwne zachowanie żony Sławomira. Widok, przez który fani oniemieli

Krzysztof Krawczyk nie zaskakuje swoim wyglądem, nie szokuje publiczności nietypowymi wyznaniami. Jak przystało na prawdziwego muzyka, wychodzi na scenę i całym sobą tworzy niezapomnianą atmosferę. Kultowe przeboje w połączeniu z nienaganną prezencją artysty zachwycają zawsze. Najwyraźniej usunięcie się w cień od zgiełku mediów sprawiło, że Krzysztof Krawczyk znalazł się w tym roku poza zainteresowaniem telewizji, które organizowały koncerty noworoczne. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowe ognisko ptasiej grypy w Polsce. Objawy i powikłania, które mogą pojawić się u ludzi
  2. Ceny w 2020 r. zwalają z nóg. Najbardziej podrożeje kilka podstawowych rzeczy
  3. Ibisz podetknął mikrofon do stojących za nim ludzi. Za chwilę nie mógł ukryć zdumienia
  4. Widok, który Roksana Węgiel powinna wziąć sobie do serca. 12-letnia Viki Gabor dała przykład
  5. Maryla Rodowicz odwróciła się plecami i zawrzało. Publiczność nie dowierzała oczom

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News