Koszmarne wieści Polsatu. 2 osoby nie żyją, tożsamość jednej z nich mrozi krew w żyłach

Koszmarne wieści Polsatu. 2 osoby nie żyją, tożsamość jednej z nich mrozi krew w żyłach Źródło: Unsplash/Frantisek Duris

Polsat poinformował o tragicznym wypadku w Polsce w którym zginęły aż dwie osoby. Zdradzono kim były ofiary wypadku - strata jedne z nich jest wyjątkowo bolesna.

Polsat podał informacje o przerażającym wypadku, który wydarzył się w województwie świętokrzyskim. W wyniku zderzenia z autem ciężarowym poważnych uszkodzeń doznało auto osobowe, w którym były cztery osoby. Dwie z nich nie żyją.

Polsat podał informacje o przerażającym wypadku. Śmierć jednej z ofiar jest wstrząsająca

Do tragicznego wypadku doszło w Rudzie Malenieckiej w czwartkowy wieczór na skrzyżowaniu dróg krajowych 74 i 42. Pierwszeństwa nie ustąpił kierujący ciężarówką - w efekcie czego uderzył w prawidłowo jadącą srebrną KIĘ, przewożącą cztery osoby. Po zderzeniu KIA wylądowała w pobliskim rowie. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi.

W aucie osobowym oprócz kierowcy jechała 33-letnia kobieta oraz dwójka dzieci 5-latek i 9-latek. Prawdopodobnie była to matka dzieci. Niestety, pasażerka i starsze dziecko zginęło w wyniku wypadku. Kierowca oraz 5-letni chłopiec trafili do szpitala, choć nie odnieśli poważnych obrażeń. Wcześniej z auta musieli ich wyciągnąć strażacy, gdyż w wyniku uszkodzeń, ranni byli uwięzieni wewnątrz pojazdu.

Droga była zablokowana, w akcji wzięło udział 5 zastępów straży pożarnej. Internauci linczują zarządcę drogi

Sytuacja była poważna, w akcji ratunkowej wzięły udział 2 zastępy lokalnej OSP, a do pomocy ruszyły 3 jednostki straży pożarnej z sąsiadujących miejscowości z Kołońca i Radoszyc. W trakcie działań służb policja zablokowała obie drogi na kilka godzin i wyznaczyła objazdy.

Internauci uważają, że do tragedii doszło przez nieintuicyjną infrastrukturę drogową. Zarzucają zarządcy, że skrzyżowanie od zawsze było niebezpieczne i często zdarzają się na nim wypadki. Swoją frustrację wylali w komentarzach pod postem OSP na Facebooku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Zróbcie w końcu coś z tym skrzyżowaniem! Świateł brak, ronda brak a ludzie co trochę się tam zabijają. Już nie wspomnę o kierowcach, którzy jeżdżą jak wariaci, nie patrząc, co się dzieje na drodze. Tyle już było tam wypadków, tyle ludzi zginęło, a nadal nie jest nic zrobione! - skomentowała poruszona internautka.

- Tam powinno być rondo z wyspą środkową na wprost wjazdu. Co dadzą światła, skoro kierowca ciężarówki nie zauważył wielu znaków ustąp i STOP. Światła tak samo może nie zauważyć. Jednak jeśli na środku drogi stoi wysoka wyspa ronda nie ma szans, aby tego nie zauważyć. - napisał inny użytkownik.

Źródło: Facebook/OSP KSRG Ruda Maleniecka

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lech Wałęsa ma powody do radości! Jeszcze nigdy nie był taki szczęśliwy! Gratulacje spływają do niego z całej Polski
  2. Nie żyje znany polski sportowiec. Zginął okrutną śmiercią. Osierocił czterech synów
  3. Elżbietę Zającównę uwielbiały miliony. Aktorka zniknęła, okazuje się, że jest nieuleczalnie chora
  4. Jak Michał Szpak mógł zrobić coś takiego Margaret? Wyciekły nieznane kulisy nagrywanych właśnie odcinków "The Voice of Poland"
  5. Żona Sławomira zapamięta te słowa do końca życia. Mąż zdradził co myśli o jej urodzie
  6. Pies był uwiązany na łańcuchu przez 10 lat. Jego reakcja, gdy został uwolniony miażdży serce

Źródło: Polsat

Następny artykuł