Polsat przekazał tragiczne informacje. 6 zabitych, 41 rannych
youtube.com/ Force123ism
Aneta Wasilewska - 1 Stycznia 2020

Polsat przekazał tragiczne informacje. 6 zabitych, 41 rannych

Polsat przekazał właśnie dane dotyczące wczorajszej nocy. Sylwester zawsze jest ciężkim wieczorem dla policji, lekarzy i straży pożarnej, którzy robią co mogą, by ratować nasze życia. Niestety, wczoraj zginęło 6 osób, a 41 zostało rannych.

Polsat każdego roku dzieli się ze swoimi widzami statystykami dotyczącymi sylwestrowej nocy, która należy jednej z najcięższych dla służb ratunkowych. Podczas gdy wszyscy świętują nadejście Nowego Roku, oni mają ręce pełne pracy. Pomimo ostrzeżeń wydawanych każdego roku liczba sylwestrowych ofiar się powiększa.

Polsat przekazuje dramatyczne podsumowanie dotyczące minionej nocy

Agnieszka Woźniak Starak SylwesterAgnieszka Woźniak-Starak nie spędzała Sylwestra sama? W sieci pojawił się wiele mówiący wpisCzytaj dalej

Dane, które podaje Polsat, są przerażające: do północy na polskich drogach doszło do 39 wypadków, podczas których poszkodowanych zostało 41 osób, a 6 zginęło. Jedna z najbardziej przerażających liczb dotyczy pijanych kierowców. Pod wpływem alkoholu zostało zatrzymane niecałe 100 osób.

Policja do północy była wzywana ponad 14 tysięcy razy. Doszło do 334 zatrzymań na gorącym uczynku, a także do zatrzymania 189 poszukiwanych osób. Straż pożarna wzywana była do 1,2 tys. pożarów, które wybuchły w Sylwestra.

Przedstawiciel Polskiej Policji podkreślił dla telewizji Polsat, że imprezy masowe przebiegły bez zarzutów, w na tyle bezpieczny sposób, by nie wymagał interwencji ze strony służb porządkowych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Znaki zodiakuWielki horoskop 2020 jest pełny dobrych wróżb. Można pogratulować 3 znakom zodiaku, ich życie całkowicie się odmieniCzytaj dalej

- Nie odnotowaliśmy tam żadnych poważnych incydentów. Za nami spokojna noc, liczba interwencji nie odbiegała od średniej podczas weekendów i dni wolnych - przekazał.

Polsat przekazuje apel policjantów

Polsat przekazał pilny apel policjantów, którzy proszą o zachowanie ostrożności na drogach podczas powrotów z przyjęć i imprez noworocznych. Nalegają o przestrzeganie bezpieczeństwa w przypadku prowadzenia pojazdów.

Jeszcze przez Sylwestrem pojawiła się prośba policjantów, aby po żadnym pozorem nie prowadzić samochodu pod wpływem alkoholu. Przestrzegali również przed tym, żeby nie wsiadać do samochodu z pijanym kierowcą.

Dzisiaj grzeje:

1. Borys Szyc wziął ślub! ”Tak kończymy ten niesamowity rok”
2. Najgorszy finał imprezy w polskim mieście. Nie żyje 39-latka, szybka akcja ratunkowa nie pomogła

Podczas powrotów, które niebawem się rozpoczną, należy także wziąć pod uwagę zmęczenie, które może zaburzać prawidłową jazdę i przyczyniać się do kolizji na drogach.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy świadczące, że nasza wątroba ma dosyć. Organ, który ma wpływ na cały organizm
  2. Robert Lewandowski zabrał głos w sprawie zakończenia kariery. Wymowne słowa Polaka
  3. Różowy lateksowy motyl był tylko początkiem. Dopiero druga kreacja Maryli Rodowicz sprawia, że szczęki opadają
  4. Najgorszy początek Nowego Roku. Z samego rana pożar zebrał śmiertelne żniwo, koszmar w polskim mieście
  5. Mama wyprowadziła się z domu bez malutkiej córki. Dopiero po 10 latach przypomniała sobie, że ją zostawiła

Wróżby noworoczneChcesz wiedzieć, co przyniesie 2020? Wróżby noworoczne naszych prababek zdradzą całą prawdęCzytaj dalej

źródło: polsatnews

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News