Polska redakcja katolicka na celowniku radykalnego islamisty. "Czeka was gehenna!"

Polska redakcja katolicka na celowniku radykalnego islamisty. "Czeka was gehenna!" Źródło: źródło: jashow.org, bbcico.uk

Tego jeszcze w naszym kraju nie było. Katolicka redakcja znalazła się na celowniku radykalnego islamisty. Nieznany mężczyzna zasypał bowiem skrzynki mailowe znanego ze sprzyjania obozowi władzy portalu fronda.pl pogróżkami.

Autor wiadomości z pogróżkami nie oszczędził dziennikarzy katolickiego portalu fronda.pl. Jak podkreślił w wiadomości radykał, dziennikarze katolickiego portalu sieją "antymuzułmańską propagandę". Zarzucił im też, że sami są "najgorszymi obłudnikami, którzy podszywają się pod religijnych". Otwarcie zagroził, że za tę "obłudę" czeka ich gehenna.

Islamista nie krył się też ze swoimi przekonaniami o wyższości islamu nad chrześcijaństwem. Stwierdził, że islam to ostateczne boże objawienie, poprawa błędnych interpretacji chrześcijaństwa. Zaznaczył, że chrześcijanie oddają cześć jedynie pieniądzom i nie są w stanie poświęcać się swojemu bogu.

 - Czeka was gehenna za tą antymuzułmańską propagandę. Ludzie są głupi i łatwo nimi manipulować, ale Bóg zaprawdę widzi wszystko. Podczas gdy oczerniacie wszystkich religijnych muzułmanów i ich religię, sami jesteście najgorszymi obłudnikami udających przy tym religijnych. Czy modlicie się 5 razy dziennie tak jak muzułmanie? Być może tak, ale zapewne do pieniędzy, a nie do Boga. Czy bylibyście w stanie dla Boga nie jeść przez cały miesiąc od wschodu do zachodu Słońca, tak jak czynią to muzułmanie? Koran to ostatnie objawienie Boga, poprawa wszystkich błędnych interpretacji chrześcijaństwa i kłamiąc o islamie dajecie świadectwo o was samych - czytamy w mailu udostępnionym przez redakcję Frondy.

pt
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News