Stowarzyszenie STOPZET protestowało w ubiegły poniedziałek pod Sejmem przeciwko „zorganizowanym elektronicznym torturom”. Uczestniczki manifestacji przekonywały, że wojsko i służby nękają obywateli implantami i innymi rodzajami najnowszej technologii. Chcą spotkania z ministrem obrony narodowej, Antonim Macierewiczem.

Kilkanaście osób protestowało w poniedziałek pod Sejmem przeciwko – jak przekonują – „zorganizowanym elektronicznym torturom” przy pomocy fal elektromagnetycznych, implantów i podobnego typu rodzajów broni elektromagnetycznej. Za wszystkim mają stać służby specjalne i wojsko lub ewentualnie masoneria.

Jednym z dowodów na prześladowanie Polek i Polaków tajną bronią mają być relacje ofiar nękania, które również przybyły na manifestację.

 – Któregoś dnia w nocy po prostu czułam, że jestem bardzo mokra. Obudziłam się rano, strasznie bolało mnie pod pachami. Obudziłam się – mam zdjęcia – z czerwoną szyją i czerwonym udem. Zastanawiałam się co to jest. Po jakimś czasie skapłam się, że to są mini implanty i chciałam to usunąć z szyi więc to otworzyła i faktycznie było tam coś przezroczystego ale tak się wrosło w skórę, że usunąć nie mogłam – przekonuje jedna z uczestniczek manifestacji.

Jak przekonują z kolei inni uczestnicy, innym symptomem nękania obywateli bronią elektromagnetyczną przez służby i wojsko są głosy w ich głowach. Mają to być głosy operatorów urządzeń inwigilujących wszczepionych w głowy nękanych osób.

fot. facebook
fot. facebook

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


bh, źródło: newsweek

...

Zobacz również

Zobacz również