"Księżniczki, które czekają na księcia z bajki". Polki ocenione przez mężczyzn

"Księżniczki, które czekają na księcia z bajki". Polki ocenione przez mężczyzn

Polki w oczach naszych rodaków płci przeciwnej nie są najlepiej postrzegane. Panowie mają długą listę zastrzeżeń, która tyczy się niemalże każdej sfery życiowej. Od wyglądu, przez charakter, po spędzanie czasu wolnego. Co najbardziej im przeszkadza?

Polki od dawien dawna uchodzą za jedne z piękniejszych kobiet na świecie. Obcokrajowcy śmiało stwierdzają, że słowiański typ urody jest ich ulubionym, a panie pochodzące z Polski zdecydowanie nie powinny mieć na swoim punkcie kompleksów, bowiem który mężczyzna nie marzyłby o tak zniewalającej żonie? Okazuje się, że są i tacy, którzy woleliby zostać singlami aniżeli poślubić Polkę. Dla niektórych sporym zaskoczeniem może być fakt, że takich panów najczęściej możemy znaleźć wśród naszych rodaków. 

Mężczyźni oceniają Polki. Zastrzeżenia w każdej dziedzinie 

Portal Na Temat postanowił przeprowadzić wśród Polaków eksperyment, który miał pokazać co najbardziej przeszkadza im u płci przeciwnej. Mężczyźni wykazali się niezwykłą szczerością, bowiem ich zastrzeżenia nie tylko zdawały się nie mieć końca, ale były również niezwykle dosadne. 

Zdecydowana większość zapytana o opinię, porównała Polki do księżniczek, które nic nie robiąc, czekają na księcia z bajki, który wreszcie odmieni ich życie. Nie brakowało również stwierdzeń, że wiele kobiet "nie ogarnia życia" i nieustannie potrzebuje kogoś, kto je przez to życie poprowadzi. 

Problemowy okazał się również aspekt relaksu, bowiem panom nieszczególnie podoba się to, jak panie spędzają swój czas wolny. Chodzi o tzw. "Netflix & chill", co jest niczym innym jak prawie całodniowym oglądaniem ulubionych seriali z niedrogim winem i przekąskami. 

- Czym zatem różni się oglądanie meczy przy tanim alkoholu od oglądania seriali przy tanim alkoholu? - dopytuje z rozgoryczeniem jeden z panów.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kompleksom mówią "nie" 

Okazuje się, że kompleksy to coś, co przeszkadza nie tylko paniom, które je mają, ale również panom, którzy nieustannie wysłuchują samokrytycznych opinii swoich kobiet. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż wrócił wcześniej do domu. Gdy przypadkiem zobaczył co wyprawia żona, złożył papiery rozwodowe
 
2. Doda nagrała starsze małżeństwo w dwuznacznej sytuacji na plaży. Pokazała filmik fanom. Byli zniesmaczeni

Ankietowani nie potrafią zrozumieć, dlaczego Polki wciąż porównują się do modelek z Instagrama, które w sieci starają się wykreować sielankowy obraz swojego życia. Tłumaczą, że idealna sylwetka nie istnieje i co więcej, każda jest piękna na swój sposób, a mimo to panie nieubłaganie się krytykują. Ocenie nie umknęły również wakacje w rajskich zakątkach świata, spędzone jedynie na basenowym leżaku czy popularna wśród kobiet literatura, która zdaniem panów, nie wnosi niczego ciekawego do ich życia. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych 
  2. Dziewczyna rzuciła liścik recepcjonistce. Gdy kobieta go przeczytała, w pośpiechu zawiadomiła policję
  3. Tata ma nadzwyczaj marudną córkę. Mama po kryjomu nagrała, jak "załatwił" spryciulę
  4. Nie zauważył, że syn umierał, bo wolał pracować. Po wszystkim napisał przejmujący list do wszystkich rodziców
  5. Mało kto wie, że każdy z nas ma 2 znaki zodiaku. Prawie wszyscy mylą się przy odczytywaniu horoskopu

Źródło: papilot 

Następny artykuł