Wiele słów na temat bestialskiego gwałtu padło ze strony polityków. Zdarzenie to chętnie jest wykorzystywane do rozgrywek politycznych. Aż do dzisiaj milczała główna ofiara zdarzenia. Wreszcie przemówiła.

Kobieta udzieliła wywiadu włoskiemu dziennikowi „La Repubblica”. Opowiedziała w nim czego oczekuje po tym potwornym zdarzeniu, opowiada też trochę o pobycie we Włoszech. Chce móc tu wracać i czuć się dobrze i bezpiecznie.

Kobieta wyjaśnia, że nie zależy jej na zemście na oprawcach. Chce tylko sprawiedliwości, chce by ich ukarano i żeby nie musiała się bać. Została też zapytana o słowa Patryka Jakiego dotyczące kary śmierci i tortur, (które zostały już przez wszystkie polskie media odmienione przez wszystkie przypadki, przy tym wielokrotnie zmanipulowane).

– Jakie znowu tortury, jaka kara śmierci? My chcemy tylko, żeby ich aresztowali, i żeby te bestie zapłaciły za to, co zrobiły, żeby móc wrócić do Rimini jako zwykli turyści – stwierdziła kobieta.

Zdradza, że miała z mężem bardzo udany urlop. Kiedy o tym opowiada, dochodzi do wspomnienia o gwałcie i milknie spuszczając wzrok. Małżeństwo pozostaje pod opieką psychologów. Lekarze podkreślają, że kobieta czuje się coraz lepiej także psychicznie. Zaczyna się już nawet czasami uśmiechać. Po tak krótkim czasie od potwornego zdarzenia – to naprawdę dobry znak.

Przypomnijmy, że kobieta została bestialsko zgwałcona przez czterech mężczyzn pochodzenia afrykańskiego. Wcześniej jej męża potwornie pobito, a następnie musiał on patrzeć na to, co imigranci robili kobiecie.

Sprawców zdarzenia wciąż nie znaleziono, chociaż policja deklaruje, że krąg osób podejrzanych bardzo się zawęża.

AKTUALIZACJA: Wszyscy dali się nabrać. Wywiad ze zgwałconą Polką to oszustwo

fot. twitter.com/TomaszSkory

Źródło: rmf24.pl

...

Zobacz również

One ociekają seksem! Gwiazdy plus size w bikini [ZOBACZ!]