Polka zawróciła w głowie księciu. To dla niej zostawił żonę

Polka zawróciła w głowie księciu. To dla niej zostawił żonę Źródło: youtube.com/ambas.org

Polka wprowadziła prawdziwe zamieszanie w sercu pewnego niemieckiego księcia. To opowieść jak z bajki - bogaty szlachcic rzucił dla niej żonę i jest pewien, że będą razem do końca życia.

Polka może mówić o wielkim szczęściu. Zostanie niedługo żoną Niemca ze szlacheckimi korzeniami! To niesamowita historia, niestety z jednym smutnym szczegółem. Kim jest tajemnicza piękność i jak poznała miłość swego życia?

To nigdy nie była zwykła, przeciętna Polka

Sylwia Mokrysz, bo to ona oczarowała księcia, to 45-letnia menedżerka firmy produkującej kawy i herbaty, która odniosła kolosalny sukces - Mokate. Rodzinna firma z Ustronia to aktualnie potentat w produkcji tych wyrobów na Europę Środkową. Piękna businesswoman jest córką Teresy Mokrysz, która w zeszłym roku plasowała się na 29. miejscu najbogatszej setki Polaków oraz na 5. miejscu najbogatszych Polek. Nie dziwne, że rodzina miała szerokie grono znajomych i kontakty na całym świecie.

Książę porzuca Majorkę dla Polki

Dzięki tym znajomościom rodzice Sylwii poznali księcia Karla Heinz von Sayn-Wittgensteina. Bardzo dobrze się ze sobą dogadywali, więc rodzina w 2017 roku postanowiła zaprosić go do Polski, do Ustronia. Mężczyzna skorzystał z zaproszenia i pojawił się tam ze swoją żoną, księżniczką Andreą von Sayn-Wittgenstein.

Gdy tylko zobaczył Sylwię wiedział, że połączyła ich prawdziwa miłość. Utwierdziło go to również w trudnej decyzji, by zostawić żonę, z którą od dawna już nie potrafił się dogadać. Byli ze sobą 30 lat i już wcześniej pojawiały się pewne przesłanki, że jednym rozwiązaniem ich konfliktów może być rozwód. Ostatecznie decyzja ta zapadła po wizycie w Polsce. 

Przez to, że Karl Heinz von Sayn-Wittgenstein mieszkał na Majorce, a Sylwia w Polsce, nie spotykali się zbyt często. Prawdopodobnie willę na wyspie otrzyma jego była żona, książę więc postanowił więc kupić 285-metrowy apartament w Berlinie by być bliżej ukochanej. W wielkim mieszkaniu znalazło się też miejsce dla dwójki jej dzieci z poprzedniego małżeństwa: 14-letniego syna i 15-letniej córki. Karl szybko znalazł wspólny język z dziećmi i nawiązali wspaniały kontakt.

"Jest mężczyzną mojego życia"

- Uważam, że Karl-Heinz jest mężczyzną mojego życia. Wierzę, że jest ze mną szczęśliwy. To jest dla mnie ważne - mówiła Sylwia dla telewizji VOX.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Książę nie zostaje bierny na komplementy ukochanej. Mówi o niej bardzo ciepło i ceni ją za urodę, seksapil i inteligencję, co rzadko idzie ze sobą w parze. Para planuje wziąć ślub, a Karl jest gotów dla ukochanej rzucić palenie, przejść na dietę i zacząć ćwiczyć.

- Sylwia chce się pobrać, oczywiście, ale najpierw muszę coś załatwić, najpierw muszę się rozwieść, ale wiem, że jestem zakochany i przede wszystkim, że Sylwia jest zakochana - dodał.

Karl Heinz von Sayn-Wittgenstein to niemiecki książę, którego szlacheckie korzenie mają sięgać aż czasów Cesarstwa Rzymskiego. Zajmuje się nieruchomościami i ubezpieczeniami. Teraz chętnie spędza czas na bywaniu w różnych telewizjach. Jest swego rodzaju celebrytą - wziął udział między innymi w niemieckim "Big Brotherze".

Fot. facebook.com/KH.SAYNWITTGENSTEIN

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Były mąż Kaczyńskiej PRZED CHWILĄ właśnie ujawnił GIGANTYCZNĄ seksaferę w PiS!
  2. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje polska polityk. Zginęła w wypadku w Egipcie!
  3. Ikona światowego kina zmarła przez laty. Gdyby żyła, obchodziłaby swoje 90. urodziny
  4. Zabójca Pawła Adamowicza wciąż nie usłyszał wyroku! Zostanie poddany kolejnej obserwacji psychiatrycznej
  5. Konkubent matki brutalnie skatował Szymona. TVP informuje o tragedii 2-letniego dziecka
  6. Rodzina Joanny Kulig żarliwie się modli. Zostało im już tylko to

Źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News