Polka wymyśliła ciekawy sposób na biznes. Wykorzystuje zainteresowanie ze strony fetyszystów i sprzedaje im swoje noszone ubrania. Do rozkręcenia interesów korzysta z popularnych portali, na których sprzedaje się rzeczy różnego rodzaju. 

Używane majtki, skarpetki, podkoszulki – tych rzeczy nie kupujemy, gdyż obowiązująca norma mówi, że bielizna, której będziemy używać, musi być pierwszej świeżości.

Inaczej się to jednak ma do bielizny, która wykorzystywana jest jako przedmiot fetyszu. O tym zastosowaniu nie zapomniała pewna Polka, która sprzedaje swoją używaną garderobę.

Kobieta za pośrednictwem swojego konta na allegro.pl sprzedaje używaną bieliznę. W jej ofercie goszczą znoszone majtki (takie jak figi, bokserki, stringi), koszulki z krótkim rękawem, a do niedawna także skarpetki.

źródło: allegro.pl
źródło: allegro.pl
źródło: allegro.pl
źródło: allegro.pl
źródło: allegro.pl
źródło: allegro.pl

W opisach sprzedawanych ubrań, kobieta próbuje rozpalić zmysły potencjalnych klientów i przekonuje, że dane ubranie było „noszone przez kilka dni z myślą o tobie”. Podczas tego „procesu”, materiał „ocierał się o gorące ciało szczupłej dwudziestolatki”.

źródło: allegro.pl
źródło: allegro.pl

Z komentarzy na profilu allegrowiczki można wywnioskować, że wszyscy jej klienci są zadowoleni z zakupów. Nie sposób bowiem znaleźć wśród opinii jakiejkolwiek negatywnej. Co ciekawe, nawet nie do końca zadowoleni klienci, zapowiadają, że dalej będą kupować wystawianą przez kobietę „pachnącą bieliznę”.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO

Obserwuj Pikio.pl na Twitterze, tam więcej informacji!

źródło: joemonster.org, allegro.pl
pt

...

Zobacz również