Fanki "Zmierzchu" dostaną zawału! Piękna Polka u boku przystojnego Edwarda

Fanki "Zmierzchu" dostaną zawału! Piękna Polka u boku przystojnego Edwarda

"Zmierzch" stał się jednym z największych fenomenów popkulturowych ostatnich lat. Saga o wampirach rozeszła się w milionach egzemplarzy, co przełożyło się na stworzenie ekranizacji cieszących się nie mniejszym wzięciem. Wiele fanek wampirzego uniwersum podkochiwało się w Robercie Pattisonie i marzyło o tym, aby go kiedyś spotkać. Znana Polka może mówić o tym nie tylko w kontekście marzeń, ale nawet czegoś, co faktycznie się wydarzyło.

Niejedna Polka śniła o tym, żeby stać się częścią tak pięknej miłosnej historii, jaka była przedstawiona w świecie stworzonym przez Stephanie Meyer. Nie bez znaczenia była w tym postać Edwarda, którego w filmowej adaptacji wcielił się Robert Pattison. Bożyszcze płci pięknej powróci niedługo w nowym filmie. Będzie to na pewno wielka gratka dla jego fanek. Co ciekawe, u jego boku pojawi się znana Polka, która przez długi czas utrzymywała w tajemnicy ich znajomość.

Polka u boku filmowego "Edwarda"

Kim jest ta tajemnicza niewiasta? Bez zbędnego trzymania w niepewności zdradzimy, że chodzi o... Agatę Buzek. Córka byłego premiera już dawno postanowiła kontynuować swoją karierę filmową poza granicami kraju, co stopniowo przynosi jej wymierne rezultaty. Ostatnie tygodnie aktorka spędziła na planie francuskiej produkcji "High Life". Jest to nie lada osiągnięcie, kiedy spojrzy się na to, jakie gwiazdy światowego kina znalazły się w obsadzie filmu. Agata Buzek zagrała wspólnie z Juliette Binoche i oczywiście wcześniej wspomnianym Robertem Pattisonem. - Rolę zaproponowała mi osobiście Claire Denis, która wielokrotnie oglądała "Phaedra(s)"  w Paryżu. Potem pokazała nasz spektakl Robertowi Pattinsonowi, gdy byliśmy w Londynie, a on zobaczył go jeszcze raz podczas naszej wizyty w Nowym Jorku. Na początku miałam grać inną postać, ale wszystko się zmieniło i teraz gram pilota, rolę męską w scenariuszu – powiedziała w wywiadzie dla magazynu Pani.



DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Agata Buzek bardzo ciepło wypowiedziała się o samej współpracy z Robertem Pattisonem. - Normalny chłopak. Pracuje, lubi to, co robi. Ale odniosłam też wrażenie, że już swoje zdziałał w Hollywood, że bardzo docenia możliwości, jakie tam ma, ale już się tym nacieszył i teraz spróbowałby innych rzeczy: niepewnych, mniejszych, intymnych, może w teatrze - skomentowała. Sama fabuła filmu nie ucieka od bardzo poważnych, być może nawet kontrowersyjnych tematów. Podczas misji na pokładzie statku kosmicznego dochodzi do eksperymentów na tle seksualnym. Film z Agatą Buzek i Robertem Pattisonem już niedługo wejdzie do kin. pikio.pl polka 1 instagram.com/agata.buzek_official/ pikio.pl polka 2 instagram.com/agata.buzek_official/ ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL
  1. Fanka ZMIAŻDŻYŁA gwiazdora Polsatu! Śmieje się z niego cała Polska 
  2. Doda nie wytrzymała, to ją dobiło. Ale już niedługo zrobi coś WSPANIAŁEGO 
  3. Gdzie mieszka Agnieszka Chylińska? Jej dom jest zachwycający
  4. Kinga Duda wyrosła na piękną kobietę. Czym się teraz zajmuje?
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News