Gwiazdy przemysłu filmowego, jak każdy z nas, mają swoje nawyki i przyzwyczajenia. W ich przypadku jednak nawet takie małe rzeczy nie są sprawą prywatną. Niedawno ujawniono, co na planie robi Johny Depp.

Aktora znanego z takich filmów, jak „Donnie Brasco”, wszystkie części „Piratów z Karaibów” czy „Las Vegas Parano” poznała przy okazji pracy nad „LAborathory” polska operatorka Monika Lenczewska. Wykształcona w USA kamerzystka dopiero uczy się współpracy z największymi sławami kinematografii. Praca u boku Johnego Deppa jest dla niej wielkim zaszczytem, ale też ciężką pracą. W wywiadzie dla Onetu wyjawiła fakty z życia aktora, o których mało kto wie.

Każdy dzień na planie jest niezwykle trudny. Praca ciągnie się godzinami i często nie ustaje pomimo zapadnięcia zmroku. Lenczewska jest jednak optymistką i cieszy się wykonywanym zawodem. W kontaktach z aktorami stara się zachowywać dystans. Wie o ich profesjonalizmie, więc kolejne granice przełamuje powoli i z ostrożnością. Mówiąc o Deppie, wyjawiła niezwykle szokujący fakt o jego warsztacie aktorskim. Mianowicie gwiazdor nie ogląda nagranego materiału. Nigdy!

– Johnny nie ogląda materiałów, ale obserwuje cię na planie, co robisz, jak się poruszasz, jak planujesz. To mądrzy i doświadczeni ludzie, wiele się od nich nauczyłam – wyznaje Lenczowska.

Informacja może zaskoczyć fanów kina na całym świecie. Ważnym jest przecież zobaczenie i ocenienie swojego występu danego dnia, aby móc go poprawić, jeśli coś poszło nie po myśli. Filmowy Jack Sparrow najwidoczniej bezgranicznie wierzy w swoje umiejętności i talent. W końcu dlatego pomimo 30 lat w showbiznesie, nie schodzi z piedestału.

Ponadto jest jeszcze jedna rzecz, która na pewno zainteresuje fanów i biografów Amerykanina. Polska operatorka wyjawiła także, że robi on sobie żarty przed każdą dramatyczną sceną. Doprawdy, jest to idealny sposób na rozładowanie napięcia przed wymagającym wielkiej pracy fragmentem dzieła.

źródło: onet.pl

...

Zobacz również

Najlepiej zarabiający aktorzy 2017 - rankingi zaskakują!