Polka nie mogła przewidzieć, co się za chwilę wydarzy. Została pobita do krwi, wyjazd zamienił się w koszmar

Polka nie mogła przewidzieć, co się za chwilę wydarzy. Została pobita do krwi, wyjazd zamienił się w koszmar Źródło: pixabay.com/Victoria_Borodinova

Polka pojechała do włoskiej miejscowości, by znaleźć pracę w sektorze turystycznym. Gdy tylko opuściła hotel, wydarzył się prawdziwy koszmar. Kobieta w bardzo złym stanie trafiła na pogotowie ratunkowe.

Polka przyjechała do Rimini w poszukiwaniu zarobku. To nie pierwszy raz, gdy podejmowała tam pracę. Gdy tylko wyszła z hotelu, wydarzył się prawdziwy koszmar. Dwóch młodych mężczyzn zaczepiło kobietę i zaczęło okładać pięściami. Ciężko pobita trafiła na pogotowie ratunkowe.

Polka została ciężko pobita we włoskim mieście Rimini

To nie pierwszy przypadek agresywnej napaści na Polaków w tym mieście. W 2017 roku doszło na lokalnej plaży do zbiorowego gwałtu młodej Polki i ciężkiego pobicia jej partnera. 40-letnia Violetta postanowiła jednak spróbować znaleźć pracę właśnie w tej miejscowości, tym bardziej, że to nie pierwszy raz, gdy odwiedzała ten rejon Włoch.

Kobieta opowiedziała o tym, co ją spotkało, bolońskiej gazecie „Il Resto del Carlino”. 40-latka od wielu lat regularnie wyjeżdża do Włoch, by pracować w tamtejszej branży turystycznej. W Polsce zostawia męża i dzieci. Do tej pory nie miała problemów, nie myślała więc, że może ją spotkać taki koszmar.

- Wyszłam właśnie z hotelu, w którym nocowałam, żeby przejść się po ośrodkach turystycznych i zapytać, czy nie potrzebują pracowników. To było ok. 7 rano. Postawiłam tylko stopę na chodniku, a już zbliżyło się do mnie dwóch chłopaków. Myślę, że z Północnej Afryki. Bardzo młodych, mających maksymalnie 20-25 lat – relacjonowała Polka.

Mężczyźni podeszli do kobiety w celu wyłudzenia od niej pieniędzy. Byli bardzo agresywni i stanowczy. Kiedy oznajmiła im, że nie ma gotówki, bardzo się zdenerwowali.

- Na początku poprosili mnie o pieniądze, mówili po włosku. Grozili: „nie chcemy monet, daj nam 20 albo 50 euro”. (...) Odpowiedziałam, że ich nie mam. W tym momencie jeden z nich zaczął szarpać moją torebkę, żeby mi ją wyrwać - kontynuowała opowieść w rozmowie z gazetą.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Polka ostatkiem sił zdołała uciec napastnikom. Sprawę zgłosiła na policję

W pewnym momencie szarpaniny napastnicy zaczęli bić kobietę. Wymierzyli jej kilka ciosów w twarz oraz głowę, a 40-latka upadła na ziemię. Ostatkiem sił zdołała się podnieść i zaczęła uciekać.

- Uciekałam najszybciej, jak to było tylko możliwe, nie oglądając się nawet za siebie, w nadziei, że agresorzy nie będą mnie ścigać. Bałam się o moje życie – wyznała dziennikarzom.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany polski aktor ZABIŁ swoją matkę. Ta obrzydliwa zbrodnia do dziś mrozi krew w żyłach
2. 72-letni Karol Strasburger został właśnie ojcem! Znamy płeć i imię dziecka

Po napaści Polka udała się na pogotowie ratunkowe i przeszła badania. Sprawę zgłosiła również lokalnym służbom bezpieczeństwa.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 6 osób nie żyje, ponad 360 jest rannych, bilans ofiar cały czas rośnie. Media obiegły informacje o zagranicznej tragedii
  2. Agata Duda przejęła mikrofon i wystosowała apel do Polaków. Potrzebna jest pomoc
  3. Koniec z nudną panierką z bułki tartej. Dzięki nowej panierce kotlety schabowe będą tak pyszne, jak nigdy wcześniej
  4. Biedronka: nagranie nastoletnich złodziei podbija sieć  
  5. Możesz otrzymać tzw. specjalną rentę, nawet jeśli nie spełniasz kryteriów. Jest na to sposób

źródło: TVP Info

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News