Piękna i niebezpieczna Polka ucieka przed policją z całej Europy. Nowe informacje o jej działalności wprawiają w osłupienie

Piękna i niebezpieczna Polka ucieka przed policją z całej Europy. Nowe informacje o jej działalności wprawiają w osłupienie Źródło: Facebook - Magda Kralka

Polka wciąż jest poszukiwana przez policję. Jej uroda nie wskazuje na to, by kobieta mogła być zdolna do tak przerażających przestępstw. Zarzuty wobec niej są jednak naprawdę poważne.

Polka ma ogromne problemy w związku ze swoją działalnością prowadzoną w ostatnich latach. Kobieta długo starała się ukrywać swoje prawdziwe zajęcia, lecz po pewnym czasie nie było to już możliwe. Okazało się, że policja wykryła jej nielegalne działania, w związku z czym ruszyło postępowanie. Teraz trwa jej ucieczka, która może zakończyć się w każdej chwili.

Magdalena Kralka jest poszukiwana obecnie przez funkcjonariuszy nie tylko z Polski, lecz również z innych krajów. Przewiduje się, że kobieta może obecnie znajdować się absolutnie wszędzie, dlatego wydano za nią list gończy, który obowiązuje na terenie całej Unii Europejskiej. Polka jest poszukiwana i nie wiadomo, czy uda jej się ukryć na dłużej.

Polka ma wielkie problemy

Przez długi czas nikt nie wiedział, kim jest Magdalena Kralka. Od lat wiadomo było, że zajmuje się ona biznesem, jednak nikt nie zagłębiał się w jej tajemniczą działalność. Powszechnie wiadomo było również, że kobieta kibicuje jednemu z krakowskich klubów piłkarskich. Dopiero po czasie ujawniono szokującą prawdę o jej pracy.

Okazuje się, że Kralka jest członkinią gangu kibicowskiego, który pracuje również przy dystrybucji narkotyków. Kibice z Krakowa mieli rozprowadzać gigantyczne ilości marihuany i kokainy. Część z nich została już schwytana. Byli to przestępcy, którzy pojawiali się na meczach na stadionie, w związku z czym złapanie ich było łatwiejsze. 

Polka ucieka przed policją

Kralka nie pojawia się na stadionie, bo jest związana z gangiem głównie przez biznes. To ona kierowała organizacją przestępczą i teraz ma odpowiadać za wiele dokonanych przez nią czynów. Policja szybo zadecydowała o wydaniu listu gończego, który obowiązuje na terenie całej Europy.

Dzisiaj grzeje: 1. W dniu ślubu ujawniła swoją tajemnicę. Rodzinie i wszystkim gościom popłynęły łzy z oczu
2. Nie 500 plus, a 600 plus i 400 plus. Jest nowy pomysł na program

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Problem w tym, że złapanie kobiety może być w zasadzie niemożliwe. Jak się okazuje, kobieta dysponuje ogromną ilością pieniędzy, w związku z czym namierzenie jej może okazać się zwyczajnie niemożliwe. Tak przynajmniej przekonują specjaliści, którzy zajmują się jej sprawą.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Piotr Woźniak-Starak najpiękniej opowiadał o miłości do żony. Jego słowa w obliczu tragedii rozrywają serce dwa razy mocniej
  2. Tragedia na weselu. Nie żyje pan młody. Został zamordowany, reszta osób w szpitalu
  3. Ujawniono największe sekrety Tadeusza Rydzyka! Duchownemu pali się grunt pod nogami
  4. Pilne informacje TVP. Samolot zderzył się z helikopterem, 5 osób nie żyje, tragedia za granicą
  5. TVN: Pod dziećmi w parku zapadła się ziemia. Znalazły się wśród trumien

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News