31-letnia Natalia zabiła swoje nowo narodzone dziecko. Kiedy usłyszeli jej wyjaśnienia, myśleli, że postradali zmysły

31-letnia Natalia zabiła swoje nowo narodzone dziecko. Kiedy usłyszeli jej wyjaśnienia, myśleli, że postradali zmysły Źródło: Mylene2401 Pixabay.com

Polka dokonała wyjątkowo tragicznej zbrodni, ale słysząc jej zeznania złożone przed sądem, trudno uwierzyć, że ktokolwiek byłby w stanie dopuścić się takiego okrucieństwa. Rozpoczął się proces mamy oskarżonej o dzieciobójstwo. Relacja z sali sądowej wprawi w osłupienie wszystkich.

Polka mieszkająca w Witkowie znalazła się w połowie lipca ubiegłego roku na ustach wszystkich. Media obiegła informacja, że 63-letnia mama konkubenta oskarżonej kobiety znalazła w szafie ciało uduszonego prześcieradłem noworodka. Ustalenia śledczych oraz linia obrony wyrodnej matki jest niesamowita. Słysząc zeznania kobiety, wiele osób myślało, że postradało zmysły, a te słowa nie mogły paść z jej ust. 

Oskarżona Polka nie przyznaje się do winy

Polka odmawia przyznania się do winy, a zasiadająca wraz z nią niedoszła teściowa, nie wie dlaczego kobieta wskazała ją jako współwinną zarzucanego czynu. 20 lipca 2019 roku, kiedy 63-letnia mama konkubenta kobiety szła zrobić sobie kawę, zauważyła, że szafa w pokoju jest uchylona, a dookoła widać ślady krwi. Podobnie było z pościelą w sypialni młodych. Kiedy otworzyła szafę znalazła więcej zabrudzonych rzeczy, a kiedy podniosła je, chcąc wrzucić do pralki, zauważyła, że z prześcieradła wystaje główka i brzuszek. Zeznała, że podjęła próbę reanimacji, lecz noworodek był już zimny i nie udało się go uratować. Matka dziecka nie przyznaje się do winy i zarzucanego czynu. Odpowiedzialnością za zbrodnię oskarża starszą kobietę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

To co usłyszeli na sali sądowej jeży włos na głowie

Oskarżona o dzieciobójstwo Polka, Natalia W., odmówiła udzielania wyjaśnień, lecz na sali sądowej w roli świadka pojawił się brat partnera kobiety. Jego słowa mogą okazać się kluczowe dla sprawy. Mężczyzna znajdował się w domu w momencie, gdy doszło do makabrycznego odkrycia.

- Matka poszła zrobić kawę i wtedy odkryła te zwłoki dziecka w szafie. Błażej przyjechał krótko po tym. Tarzał się po podwórku i krzyczał: "Zabili mi dziecko!" [...] Weszliśmy do pokoju i tam leżały zwłoki noworodka. Nawet je dotknąłem... Szyja była zawinięta prześcieradłem [...] Zapytałem Natalię, dlaczego to zrobiła. Odpowiedziała: "Mam dużo problemów i nikt mi nie pomaga" - powiedział Błażej G. cytowany przez "Gazetę Pomorską" oraz "Fakt".

Dzisiaj grzeje: 1. Kochaliśmy go za filmy na TVP, w TVN i Polsacie. Media właśnie obiegła informacja o jego śmierci

2. Z OSTATNIEJ CHWILI: Kancelaria Prezydenta wydała oświadczenie ws. zarażenia wirusem

3. GIS ostrzega przed groźną chorobą roznoszoną na owocach. Są sposoby, aby się przed nią ochronić, każdy powinien je znać

Teściowa utrzymuje, że niedoszła synowa kłamie

63-letnia Barbara G. przekonuje, że Natalia W. oskarża ją niesłusznie, a ona nie miała pojęcia o tym, co zrobiła kobieta. Nie pomagała jej w narodzinach dziecka i była zszokowana odkryciem. Według relacji jej syna po przyjeździe policji Barbara G. była w stanie tylko chodzić w kółko i powtarzać pytanie o powody, jakie kierowały jej niedoszłą synową. W trakcie śledztwa wielokrotnie podkreślała, że nie brała udziału w tej zbrodni.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Koszmar nad Bałtykiem. Para wybrała się na spacer, chwilę później walczyli o życie
  2. Justyna Żyła znów zaatakowała byłego męża przed tysiącami Polaków. Zdjęcie mówi wszystko (FOTO)
  3. Przerwano milczenie w sprawie Michała Szpaka. Fani są zdruzgotani
  4. Bardzo przykry widok grobu małej Madzi. Łzy cisną się do oczu
  5. Wozisz ze sobą w samochodzie butelkę z wodą? Uważaj, służby ostrzegają przed najgorszym
  6. Robisz rosół na kurczaku? Pamiętaj o triku naszych babć, dzięki któremu jego smak powali wszystkich na kolana
  7. Prawo jazdy już zbędne, przełomowa decyzja Sejmu. Pojedziesz bez dokumentu
  8. Lara Gessler znowu bez ubrań, tym razem zakryła się tylko szlafrokiem. Pozuje bez grama makijażu, odważnie?
  9. Wstrząsający opis obrażeń małego Viktorka. Miesięczny chłopiec zaznał więcej cierpienia niż miłości

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News