Niepokojące doniesienia. Polka wśród ofiar śmiertelnych zagranicznej tragedii

Niepokojące doniesienia. Polka wśród ofiar śmiertelnych zagranicznej tragedii Źródło: .

Niepokojące doniesienia z Niemiec - wśród ofiar może być Polka. Do dramatycznego wydarzenia doszło w dwóch barach. Śledztwo wciąż pozostaje w toku.

Niepokojące informacje docierają z niemieckiej prasy - wśród ofiar tragedii może być Polka. W Hanau doszło do dramatycznego wydarzenia. Policja wciąż prowadzi śledztwo.

Choć nie ma jeszcze oficjalnego komunikatu, niemieckie media informują, że wśród ofiar tragedii może być Polka. Kobieta miała być kelnerką w jednej z palarni fajek wodnych, które zaatakował Tobias R. Do strzelaniny doszło w niemieckim miasteczku Hanau, podczas której mężczyzna ostrzelał dwa bary. Z każdą godziną pojawiają się kolejne doniesienia w tej sprawie. Do tej pory Ministerstwo Spraw Zagranicznych nie wydało żadnego komunikatu.

Wśród ofiar strzelaniny może być Polka

Polka miała pracować jako kelnerka w jednym z barów z fajkami wodnymi, które ostrzelał zamachowiec w niemieckim miasteczku Hanau. Do tragicznego wydarzenia doszło w środowy wieczór, kiedy domniemany sprawca, 43-letni Tobias R., około 22:00 miał ostrzelać bar. Zamachowiec otworzył ogień dwukrotnie - przed barem oraz wewnątrz. Następny atak miał przepuścić kilkanaście minut później w innym barze z sziszą, oddalonym o około trzy kilometry.

DALSZY CIĄG TEKSTU POD GALERIĄ

Zamachowiec, wśród którego ofiar mogłaby być Polka, prawdopodobnie działał z ksenofobicznych pobudek. Mężczyzna strzelał głównie do Niemców imigranckiego pochodzenia. Ciało podejrzanego znaleziono w czwartek w jego mieszkaniu. W tym samym miejscu znajdowały się również zwłoki 72- letniej kobiety - matki domniemanego zamachowca. Przed zamachem Tobias R. miał nagrać niepokojący film na YouTube oraz zostawić list pożegnalny.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili. Nie żyje słynny reżyser i 3 osoby z jego rodziny, okropne doniesienia
2. 11-latka urodziła dziecko. Po dwóch dniach na jaw wyszły kolejne, bulwersujące informacje

Do tej pory nie pojawiły się jeszcze żadne oficjalne informacje potwierdzające, że Polka zginęła podczas zamachu Tobiasa R. Ze uwagi na cel, jaki obrał zamachowiec, podejrzewa się, że działał z pobudek ksenofobicznych. Wśród ofiar potwierdzono pięciu obywateli Turcji oraz jedną osobę pochodzącą z Bośni i Hercegowiny. Niemieccy dziennikarze ujawnili, że Tobias R. był zarejestrowanym strzelcem sportowym, a kontrola, której poddał się rok temu, nie wykazała nic niepokojącego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przewlekłe zapalenie trzustki. Objawy i sposoby leczenia
  2. Zabrakło naprawdę niewiele. Trzech Polaków w pierwszej dziesiątce, dziękujemy za walkę
  3. Lidl będzie sprzedawał swój sztandarowy produkt za 1 zł. Sieć spodziewa się tłumów
  4. Nikt nie miał pojęcia, że sytuacja była na tyle zła. "Boczek" z Kiepskich zaczął nawet tracić wzrok
  5. Rodzina królewska legnie w gruzach? Ujawniono, że księżna Diana miała córkę
  6. W końcu kamery wszystko uchwyciły. Cała prawda o Dagmarze i jej największej tajemnicy

źródło: rp.pl/TVN24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News