Polka nie chciała włożyć maseczki
unsplash.com Chris Brignola
Weronika Wasiak - 15 Października 2020

Dantejskie sceny na pokładzie samolotu. Polka nie miała zamiaru włożyć maseczki, interweniowały służby

Polka nie zamierzała ulec namową pracowników w kwestii założenia maseczki. Atmosfera z każdą chwilą zagęszczała się coraz bardziej, aż w końcu interweniować musiały odpowiednie służby.

Polka urządziła dantejskie sceny na pokładzie samolotu. Wszystko przez maseczkę, której mimo panujących zasad, nie zamierzała założyć. Załoga okazała się bezradna, a gdy kobieta przeszła od słów do rękoczynów, konieczne było wezwanie odpowiednich służb. Pozostali pasażerowie nie dowierzali własnym oczom.

koronawirus kluczowe wytyczne zmienioneNiestety, koronawirus może przenosić się w nowy sposób. Właśnie zmieniono kluczowe wytyczneCzytaj dalej

Kuriozalna awantura w samolocie. Polka rzuciła się na pracowników

Jak donosi Super Express, do nieprawdopodobnych zdarzeń doszło na pokładzie samolotu rejsu z Egiptu do Warszawy. 51-letnia kobieta nie chciała założyć maseczki, lekceważyła wszystkie polecenia, a także oskarżyła dwie inne pasażerki o kradzież. Polka najpierw wszczęła awanturę, a później, gdy emocje sięgnęły zenitu, rzuciła się na członków załogi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

informacje dot. mszyWłaśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówCzytaj dalej

- 51-letnia Polka pobiła dwie inne pasażerki podczas lotu z Hurghady do Warszawy. Kobieta nie chciała założyć maseczki i nie reagowała na polecenia załogi. Interweniowała Straż Graniczna - informują służby.

Gdy samolot dotarł na miejsce do akcji wkroczyli funkcjonariusze Grupy Interwencji Specjalnych, którzy przebadali agresywną kobietę alkomatem. Okazało się, że w chwili zdarzenia była pod wpływem, alkoholu. Natychmiast została zatrzymana.

Dzisiaj grzeje:

1. Zbadali ciała zmarłych na Covid-19. Porażające odkrycie, nikt nie mógł się spodziewać

2. RMF: Absolutny zakaz wesel, zamknięcie szkół, skrócony czas pracy restauracji i barów w Polsce. Sztab kryzysowy już dziś przedstawi decyzje

3. Pilny apel Ministerstwa Zdrowia do wszystkich Polek. Zagrożenie jest ogromne

- Dlatego nie kontynuowano wobec niej tego dnia dalszych czynności służbowych, została przekazana pracownikom SOL, celem przekazania Straży Miejskiej, a następnie umieszczenia jej w Stołecznym Ośrodku dla Osób Nietrzeźwych - dodaje Straż Graniczna. 51-latce grozi kara grzywny do 500 złotych. Wiadomo, że poszkodowane pasażerki nie zamierzają wnosić oskarżenia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najlepsza możliwa wersja kultowego dania. Obłędne kotlety schabowe po góralsku, smak Podhala na talerzu
  2. Polska flaga zbezczeszczona? Katastrofalna wpadka podczas meczu Ligi Narodów (FOTO)
  3. 45-letnia Polka ostrzega przed koronawirusem. Ujawniła okropne powikłania, dramatyczny apel
  4. Mamy potwierdzenie, wyciekła lista chorób szczególnie niebezpiecznych w razie Covid-19. Duże zaskoczenie
  5. Koronawirus utrzymuje się na nim nawet miesiąc. Każdy Polak ma je w domu
  6. W teleturnieju "Jeden z dziesięciu" padła odpowiedź, która rozbawiła wszystkich. Zawodnik poczerwieniał ze wstydu

ZakupyOficjalnie: zacznie się już od jutra. Pójdziesz na zakupy i mocno się zdziwiszCzytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News