Polska youtuberka dostała nad morzem frytki z robakami. Odpowiedź restauracji poniżej wszelkiego poziomu

Polska youtuberka dostała nad morzem frytki z robakami. Odpowiedź restauracji poniżej wszelkiego poziomu Źródło: Unsplash.com/Hans Vivek

Polka znana z prowadzenia kanału na platformie Youtube nawet na wakacjach pozostaje w kontakcie z fanami. Ostatnio pokazała im szokujące zdjęcie frytek, które podano jej z małymi robakami. Oburzona dziewczyna skrytykowała jadłodajnię.

Polka z kanału Beksy, Ola Nowak, zyskała grono fanów dzięki zabawnym filmikom, które współtworzy. Aby powiększyć grono swoich fanów często podróżuje i dzieli się relacjami z odwiedzanych miejsc w internecie. Na swoim instagramowym profilu udało się jej zebrać już ponad milion obserwujących. Dziewczyna postanowiła pokazać im, z czym spotkała się w jednej z nadmorskich knajp.

Popularna Polka wyjechała nad morze

Ola Nowak zdecydowała się ostatnio odwiedzić Ibizę. Youtuberka spędzała miło do czas do chwili, gdy widok jej zamówienia w jednym z lokali odebrał jej mowę. Zamówiła frytki, ale gdy bliżej im się przyjrzała zauważyła coś bardzo niepokojącego. Według niej na daniu było wyraźnie widać małe robaki. Od razu nagrała dla swoich fanów InstaStory, gdzie w zbliżeniu pokazuje nietypowy dodatek.

Na filmiku widać małe, czarne elementy, których niewątpliwie nie powinno być na jej daniu. Dziewczyna postanowiła zwrócić się do obsługi Cafe Mambo i pokazać im, co dostała do jedzenia. Odpowiedź zwaliła ją z nóg: personal zbagatelizował sprawę twierdząc, że inni jedzą i nie narzekają. Dodali też, że nad morzem wszędzie jest pełno robactwa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Youtuberka odradza jedzenie w tym miejscu

Ola Nowak jest przekonana, że czarne "patyczki" na frytkach to robaki i jest gorzko rozczarowana odpowiedzią personelu. Uznała ją też za wyjątkowo idiotyczną, bowiem nigdy nie słyszała, by nad morzem było szczególnie dużo insektów. Brak profesjonalizmu oraz szacunku do klienta nie świadczy dobrze o knajpie.

Dzisiaj grzeje: 1. Córka chciała zrobić mamie niespodziankę. Gdy otwierała drzwi, usłyszała głośny huk i upadła na ziemię
2. Lepiej, żeby Jolanta Kwaśniewska nigdy się o tym nie dowiedziała. Jej córka właśnie zaliczyła ogromną wpadkę

Gwiazda internetu nie omieszkała wydać bardzo surowej opinii o odwiedzonym lokalu. Napisała, że to najgorsze miejsce w jakim była i odradza wszystkim zaglądanie do tego miejsca. Można się spodziewać, że jej fani na pewno wezmą sobie jej słowa do serca i jeśli kiedykolwiek odwiedzą Ibizę, na pewno będą omijać Cafe Mambo.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszedł z ubogim do baru. Musiała interweniować policja
  2. Pielęgniarka myślała, że nikt jej nie widzi. Mama chorej dziewczynki opowiedziała, co kobieta robi z jej dzieckiem
  3. W tragicznym wypadku straciła pamięć, nie wiedziała kim jest jej mąż. Jego reakcja rozrywa serce na pół
  4. Chylińskiej wystarczyły trzy słowa. Mistrzowską ripostę gwiazdy uczestnicy "Mam Talent" zapamiętają na długo
  5. 45-latka urodziła bliźniaki. Ojcem jest syn kobiety

Źródło: Instagram

Następny artykuł