Nazywali ją „polską Britney Spears”, a jej piosenki zdobywały szczyty popularności. Ciężko uwierzyć, co robi dzisiaj

Nazywali ją „polską Britney Spears”, a jej piosenki zdobywały szczyty popularności. Ciężko uwierzyć, co robi dzisiaj Źródło: YouTube

Ta Polka kiedyś zdobyła wielką popularność. Nazywano ją polską Britney Spears, wieszcząc wokalistce ogromną karierę. Jednak jej życie potoczyło się inaczej. Nikt nie wie, czym piosenkarka zajmuje się dzisiaj.

Polka zadebiutowała w 2000 roku i od razu podbiła serca publiczności. Jej przebojowość oraz stylistyka teledysków od razu skojarzyła się fanom z wielką, międzynarodową gwiazdą. Dlatego Polacy okrzyknęli ją polską Britney Spears. Chociaż mogła zrobić wielką karierę, jej losy potoczyły się inaczej.

W 200 roku Polka, Natalia Gryczyńska wydała swój debiutancki album, "Moje skrzydła". Piosenkarka przypominała amerykańską piosenkarkę, Britney Spears pod wieloma względami. W teledyskach była pewna siebie i często nosiła odważne kreacje, odsłaniające brzuch, co także kojarzono z autorką głośnych przebojów, jak "Toxic". Gryczyńska przyjęła pseudonim artystyczny - Maja Kraft.

Polka, która robiła karierę w 2000 roku

Polka doczekała się swoich pięciu minut w karierze muzycznej i od tego czasu wiele osób sądziło, że Maja Kraft będzie pięła się na sam szczyt. Piosenkarka zasłynęła przebojami "Moje skrzydła" oraz "Twoja magia". Wbrew oczekiwaniom publiczności, wokalistka po wydaniu debiutanckiego albumu zniknęła ze sceny. Fani, których zdążyła zdobyć, zastanawiali się, jak skończyła.

Obecnie Polka mieszka w Stanach Zjednoczonych i dawno już porzuciła karierę artystyczną. Dziś 36-letnia Maja Kraft spełnia się jako agentka nieruchomości, sprzedając luksusowe posiadłości, które są warte miliony dolarów. W 2019 roku piosenkarka udzieliła "Dzień Dobry TVN" krótkiego wywiadu, w którym zdradziła, jak teraz wygląda jej życie zagranicą.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Przyjechałam do Stanów w 2015 roku. Zaczynałam od zera. Specyfika mojej pracy jest taka, że nie jestem wynagradzana za godziny mojej pracy, żyję z prowizji. Dlatego na początku było bardzo ciężko, miałam trzy prace. Zaczynałam jako kelnerka - opowiedziała dziennikarzom stacji TVN.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Szumowski nie pozostawia złudzeń, wyjawił prawdę o końcu epidemii. Minister przekazał fatalne wiadomości

2. Co z wizytami na cmentarzu w czasie przedświątecznym? Policja wyjaśnia zasady, o których trzeba wiedzieć

Jednak popularna kiedyś Polka nie zniknęła z mediów społecznościowych. Wciąż udowadnia swoim fanom, że cały czas dba o formę i prezentuje się bardzo dobrze. Nie jest to jedyny przypadek kariery, która kończy się nagle i bez ostrzeżenia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Maleńki pies utknął w dziurze. Właściciel nie mógł powstrzymać łez gdy go ratował, poruszające nagranie
  2. Dziewczynka stanęła między pitbullami. 6 psów czekało, aż zrobi jeden ruch
  3. Krzysztof Krawczyk przekazał tragiczne informacje. Nie żyje bardzo bliska mu osoba
  4. Media obiegły powalające nieoficjalne wieści o ojcu Oliwii Bieniuk. Sytuacja, jakiej nie było od śmierci Ani Przybylskiej
  5. Kevin Aiston bawił widzów TVP. Teraz dotknęła go największa tragedia
  6. Nikt ich nie widział przez 30 lat. Ludzie przecierają oczy ze zdumienia, niespodziewany skutek kwarantanny

źródło: Radio Zet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News